Комплект JURA для подачі свіжої води для серії X

  • 19136.00 грн.
  • Модель: 24181
  • Артикул: 24181
  • Наявність: Передзамовлення

При щоденному приготуванні великої кількості кавових напоїв наповнення бункера для води стає стомлюючим заняттям. З цієї причини для кавоварок X10, X8 і X6 компанія JURA пропонує комплект для подачі свіжої води. При необхідності він автоматично наповнює бункер свіжою водою, гарантуючи безперебійне приготування кавових напоїв. Завдяки продуманій конструкції, комплект для подачі свіжої води після пе..

ВІДЕО-КОНСУЛЬТАЦІЯ
При щоденному приготуванні великої кількості кавових напоїв наповнення бункера для води стає стомлюючим заняттям. З цієї причини для кавоварок X10, X8 і X6 компанія JURA пропонує комплект для подачі свіжої води. При необхідності він автоматично наповнює бункер свіжою водою, гарантуючи безперебійне приготування кавових напоїв. Завдяки продуманій конструкції, комплект для подачі свіжої води після первинної установки фахівцем зможе знімати і знову підключати навіть недосвідчений користувач.

Зручно і швидко
Стаціонарне підключення до водопроводу рекомендується в тому випадку, якщо число готуються кавових напоїв перевищує 30 порцій в день. Це економить час і гарантує безперервне насолоду кавовими напоями.

Автономний пристрій для дбайливої ​​експлуатації кавомашини
Перевагами комплекту для подачі свіжої води є швидкий монтаж і простота в експлуатації. Він повністю вбудовується в автоматичну кавоварку і не займає додаткового простору.

Залишити відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре