Спінювач молока JURA

  • 3499.00 грн.
  • Виробник: JURA
  • Модель: 12
  • Артикул: 24019
  • Наявність: Є в наявності

Освіжаюча магія молочної піни. Повітряна легкість й багатогранність. Спінювач молока від компанії JURA для приготування свіжої молочної піни дрібнопористої консистенції вперше дарує можливість приготувати такі напої, як актуальний та модний флет уайт, також охолодженими. Його відрізняють чіткі та строгі лінії, продумані ознаки на візуальному й тактильному рівні, а також ретельно підібран..

ВІДЕО-КОНСУЛЬТАЦІЯ

Освіжаюча магія молочної піни. 

Повітряна легкість й багатогранність. Спінювач молока від компанії JURA для приготування свіжої молочної піни дрібнопористої консистенції вперше дарує можливість приготувати такі напої, як актуальний та модний флет уайт, також охолодженими. 

Його відрізняють чіткі та строгі лінії, продумані ознаки на візуальному й тактильному рівні, а також ретельно підібрані матеріали, які в свою чергу значно спрощує принцип використання та гарантує оптимальну гігієнічність при приготуванні чарівної молочної піни. Спінювач молока має дві насадки й готує молоко або молочну піну в холодному, теплому або гарячому виді за єдиним натисканням кнопки управління.

Як доповнення до будь-якої кавомашини, яке незамінне для всіх шанувальників напоїв з молоком, спінювач молока від компанії JURA помітно розширює межі кавового мистецтва, даючи можливість реалізувати ще більш різноманітні ідеї рецептів. 

Різноманітність рецептів. 

В якості прикраси або важливої основи напоїв, повітряна молочна піна кремової консистенції надає модним напоям необхідної свіжості й легкості. Спінювач молока готує молочну піну в холодному, теплому або гарячому виді, таким чином забезпечуючи можливість створювати вишукані напої, які підходять до будь-якої пори року: гарячий шоколад взимку, холодний фруктовий напій а-ля Романів навесні, охолоджений флет уайт з освіжаючим ефектом влітку або охолоджений чай латте восени. Фантазія на приготування кавових напоїв воістину нічим не обмежена. Запальні ідеї для створення оригінальних модних напоїв наведені в доданій брошурі з рецептами.

Приготування холодної молочної піни одним натисканням кнопки. 

Для початку процесу спінювання холодного, теплого або гарячого молока в контейнері для молока необхідно всього лише один, два або три рази натиснути на ергономічну кнопку управління. Обраний режим роботи можна визначити по інтуїтивно зрозумілим кольоровим піктограм.

Продуманість дизайну. 

На візуальному й тактильному рівні спінювач молока витриманий в класичному стилі компанії JURA та створений із суворим урахуванням принципів простого використання та забезпечення оптимальної гігієнічності. Контейнер для молока виконаний з приємних на дотик матеріалів в зоні контакту з руками й доповнений високоякісними деталями з хрому. Завдяки легким у догляді матеріалами, таким як високоякісна сталь, а також заокругленим формам контейнер відрізняється особливою простотою очищення.

Компактність. 

Мережевий шнур і насадки можна зручно прибрати у підставку. Завдяки своїм компактним розмірам 13x21 см спінювач молока можна легко й просто розмістити у будь-якій кухонній шафі.

В числах
Длина сетевого шнура 0.8 м
Напряжение / Мощность 120 - 240 V / 550 - 650 Ватт
Частота 50 - 60 Hz
Вес 1 кг
Ширина 12.5 см
Высота 20.9 см
Глубина 12.5 см

Залишити відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре