Філософія JURA


JURA встановлює стандарти.

Наша пристрасть до досконалості спонукає нас безперервно розробляти нові технології для створення повного асортименту смачних кавових напоїв.

Компанія JURA постійно встановлює нові стандарти для свого асортименту напоїв, якості готової продукції і експлуатації. Ключем до створення ідеального напою є інноваційні технології, що розробляються з однією-єдиною метою: щоб Ви могли приготувати каву саме так, як хочете - одним натисканням кнопки. В кінці важкого дня задоволення Ваших індивідуальних смакових побажань - ось, що по-справжньому має значення.


Ідеальний еспресо одним натисканням кнопки.

Еспрессо - це класична італійський кава, а також основний інгредієнт для більшості кавових напоїв. Завдяки кавомашині JURA Ви можете легко готувати ідеальний еспресо всього одним натисненням кнопки.


I.P.B.A.S. ©

Інтелектуальна система попереднього заварювання (Intelligent Pre-Brew Aroma System) від компанії JURA не має аналогів. Вона регулює кількість води для попереднього заварювання в залежності від вибраної кількості меленої кави, що забезпечує повний аромат і бархатисто-м'яку кавову крему.


Багатоступінчасті високопродуктивні кавомолки.

Ідеально приготована кава починається з правильних інгредієнтів. Тому компанія JURA випускає тільки високоякісні кавомолки, що відрізняються зносостійкістю і довговічністю. Ергономічна форма жорнів ідеально підходить до відповідної кавомолки і робить процес помелу більш дбайливим. Це дозволяє каві зберігати свої ароматичні речовини і повний, насичений смак.


Інтелектуальний попередній нагрів.

При оптимальній температурі заварювання розкривається все розмаїття ароматів кави. Під час перерв у процесі приготування система подачі рідини охолоджується, що призводить до втрати тепла на ділянці між нагрівальним елементом і заварним блоком. У таких випадках в дію вступає розроблена компанією JURA функція інтелектуального попереднього нагріву, яка в індивідуальному порядку компенсує різні коливання температури і гарантує завжди оптимальну температуру заварювання під час екстракції.


Ідеальний кавовий напій з молоком одним натисканням кнопки.

Для створення смачного та привабливого кавового напою з молоком необхідний не тільки відмінний еспресо, але і густа, дрібнопориста молочна піна.


Регульований по висоті комбінований дозатор з окремими шлангами для кави і молока.

Висоту і ширину дозаторів можна регулювати відповідно до розміру чашок або склянок, щоб при створенні Вашого улюбленого напою Вам не доводилося турбуватися про розлиту рідину. Навіть в комбінованому дозаторі шланги для молока і кави повністю відокремлені один від одного - це важливий компонент гігієни відповідно до вимог TÜV.


Запатентована технологія приготування дрібнопористої піни.

Технологія приготування дрібнопористої піни від компанії JURA встановлює нові стандарти. Запатентована багатокамерна система в насадках для приготування капучино спінює молоко відповідно до стандартів професійних бариста. Ця революційна технологія створює дрібнопористу молочну піну, яка довго зберігає свою консистенцію, завдяки чому кожен ковток приносить невимовне задоволення для справжніх гурманів.


Дві порції кави латте одним натисканням кнопки.

Автоматична кавоварка JURA останнього покоління не просто готує дві порції латте маккіато одним натисканням кнопки. Це також перша кавоварка, яка готує ідеальний кави латте - або навіть дві порції одночасно. Кроковий мотор GIGA з електронним регулюванням автоматично перемикається з гарячого молока на молочну піну, створюючи ідеальні шари латте маккіато за лічені секунди. Щоб приготувати ідеальну каву латте, молоко і каву слід подавати в чашку одночасно. Для цього необхідна кавоварка, яка може одночасно заварювати каву і нагрівати молоко. У кавомашині GIGA 5 це досягається за рахунок використання двох витратомірів, двох насосів і двох окремих нагрівальних систем. Ця технологія JURA встановлює абсолютно новий стандарт.


Видатний дизайн.

Дизайнери компанії JURA розробили неповторний мову форм, якиа висловлює елегантність, продуманість, серйозність, компетентність, спокій і силу.


Дизайн, відзначений багатьма нагородами

Ми вважаємо дизайн успішним, якщо він виглядає як і раніше свіжим і незвичайним навіть через багато років. Завоювання престижних міжнародних премій в сфері дизайну, таких як Red dot Design Award, iF Product Design Award, GOOD Design Award, Design Plus Award або Plus X Award, підтверджує, що створювані нами вироби мають дуже привабливий зовнішній вигляд, і служить для нас мотивацією продовжувати в тому ж дусі.


Чіткий і ясний дизайн.

Швейцарська архітектура і швейцарський дизайн мають відмінну репутацію у всьому світі. Наш простий строгий нордичний дизайн поєднує в собі гармонійні лінії і чисті поверхні. Симетрична форма є безпосереднім відображенням високої функціональності. Загальне враження доповнюють ретельно продумані деталі та високоякісні матеріали, що створюють унікальний стиль.


Кавомашина як дизайнерський об'єкт.

У все більшій кількості будинків кухня з приміщення для роботи перетворюється в приміщення для спілкування. Це місце зустрічі для членів сім'ї і гостей. Відповідно, і автоматичні кавоварки для приготування кавових напоїв ми також розглядаємо як елементи дизайну інтер'єру, за допомогою яких Ви можете проявити свій чудовий смак.


Інтуїтивно зрозуміле управління.

Еспрессо? Кава? Капучіно? Латте маккіато? Менш міцний або більш міцний? Немає проблем - завдяки кавовим машинам JURA Ваші мрії про насолоду кавовими напоями стають реальністю. Для цього необхідно всього лише натиснути кнопку. Якщо в класичних кав'ярнях від бариста потрібні чуття дизайнера, інтуїція і досвід, то в наших кавоварках всі процеси здійснюються за допомогою «розумної» електроніки, яка навіть найбільш складні з технічної точки зору компоненти перетворює в симфонію кавовій культури.


Кольоровий РК-дисплей з активною матрицею і функцією вибору в меню смуги прокрутки.

РК-дисплей з активною матрицею і функцією вибору в меню смуги прокрутки створюють абсолютно нові відчуття при використанні кавомашини. Меню напоїв відображається на екрані, і всього одного дотику досить для приготування потрібного Вам напою. У кавомашині використовуються текст і зображення, які допомагають Вам змінювати налаштування і надають покрокові інструкції з користування всіма програмами обслуговування.


Розпізнавання наявності меленої кави.

Відділення для меленої кави дозволяє додавати другий вид кави (а в ковомашинах GIGA - навіть третій), завдяки чому користувач може, наприклад, додавати в суміш каву без кофеїну. Кавомашина JURA автоматично розпізнає додавання в кавоварку меленої кави.


Екологічність.

Якість, інновації та екологічність настільки ж притаманні культурі компанії JURA, як і турбота про навколишнє середовище. Кавові машини, створювані компанією JURA, можна використовувати протягом довгих років за умови їх належного обслуговування. Така філософія - це усвідомлена реакція на культ одноразового використання. Кавові машини забезпечують ідеальне приготування кави зі свіжих зерен. Вони пропонують вільний вибір кави та запобігають зайвим відходам від упаковки.


Система включення режиму енергозбереження Zero-Energy Switch.

Система включення режиму енергозбереження Zero-Energy Switch знижує споживання енергії в режимі очікування до менш ніж 0,1 Вт. Таким чином, компанія JURA вже відповідає суворим нормативам, які вступили в силу в 2013 році (максимально допустиме значення: 0,5 Вт): фактично, компанія перевиконала цей норматив в п'ять разів.


Енергозберігаючий режим (Energy Save Mode, E.S.M. ©).

Компанія JURA протягом багатьох років послідовно реалізує політику, спрямовану на розробку енергозберігаючих технологій. Наприклад, перша кавоварка IMPRESSA в далекому 1994 році була оснащена функцією автоматичного вимкнення. Сьогодні за допомогою унікального енергозберігаючого режиму (Energy Save Mode, E.S.M. ©) кавомашини JURA можуть індивідуально налаштовуватись для приготування Ваших улюблених напоїв. Потенціал економії енергії становить до 40 відсотків. Коли система E.S.M. © активована, приготування кавових напоїв відбувається після невеликого періоду попереднього нагрівання.


Турбота про навколишнє середовище.

Екологічність без зниження рівня комфорту - це можливо завдяки інноваціям JURA:

  • Виняток зайвих відходів упаковки
  • Всесвітня мережа сервісних центрів
  • Довговічна продукція
  • Енергоефективні технології

Ідеальне управління одним натисканням кнопки.

Щоб у Вашій чашці завжди була ідеально приготована кава, важливо щодня доглядати за кавомашиною, слідувати декільком простим правилам гігієни, що стосуються молока, кави і води. Інтегрована програма очищення автоматичної кавомашини JURA для приготування кавових напоїв надійно видаляє кавовий жир - починаючи з запатентованого заварного блоку і закінчуючи дозатором кави. Завдяки використанню сучасних та інноваційних технологій програма очищення ідеально працює при температурі 80°C (очищення вручну можливе тільки при температурі до 40 ° C). Це гарантує оптимальну гігієнічність і чистоту без необхідності знімати заварний блок і очищати його вручну.


Сертифікат TÜV.

За результатами незалежного тестування організація TÜV Rheinland видала компанії JURA свій сертифікат про відповідність високим стандартам гігієни, що підтверджує надзвичайну гігієнічність кавоварок JURA. Ось чому кожна кавоварка JURA містить заварний блок, який не потребує обслуговування і автоматично очищається одним натисканням кнопки за допомогою вбудованих програм обслуговування. А завдяки змінному фільтру CLARIS кавоварку JURA не потрібно очищати від вапняних відкладень солей. Фільтр забезпечує подачу завжди свежевідфільтрованної води для приготування чаю і кави.