Фільтр для води JURA CLARIS Smart mini

  • 570 грн.
  • Виробник: JURA
  • Модель: 24102
  • Артикул: 24102
  • Наявність: Є в наявності

Інтелектуальний фільтр для води. Чашка кави на 98% складається з води. Отже, щоб зробити чашку ідеальної кави, потрібна холодна, свіжа вода. Фільтр для води CLARIS Smart, розроблений інженерами JURA, революціонізує фільтрацію води. Вперше завдяки сучасній технології RFID автоматична кавоварка безперервно зв'язується з фільтром. Машина розпізнає, чи був встановлений фільтр в резервуарі, і авто..

ВІДЕО-КОНСУЛЬТАЦІЯ

Інтелектуальний фільтр для води. 

Чашка кави на 98% складається з води. Отже, щоб зробити чашку ідеальної кави, потрібна холодна, свіжа вода. Фільтр для води CLARIS Smart, розроблений інженерами JURA, революціонізує фільтрацію води. Вперше завдяки сучасній технології RFID автоматична кавоварка безперервно зв'язується з фільтром. Машина розпізнає, чи був встановлений фільтр в резервуарі, і автоматично активує відповідний режим. Встановлений спеціальний датчик збирає інформацію про зношеність фільтра і інформує користувача про використання його ємності. Це рішення означає, що заміна фільтра ніколи не була простіша і додатково гарантує його оптимальне використання. 

Може використовуватися для будь-якої проточної води. 

Фільтр CLARIS Smart працює за професійним принципом висхідного потоку і завжди фільтрує кількість води, необхідну для приготування кави. Завдяки інноваційній формулі фільтруючі картриджі можуть використовуватися по всьому світу для будь-якої проточної води. Правильно підібрані гранули забезпечують ефективну фільтрацію кальцію до оптимальної кількості (В тому числі в разі низької жорсткості води) і зниження кількості шкідливих речовин, як ніколи раніше. Проте, мінерали і сполуки фтору, які діють як важливі носії смаку, залишаються повністю збереженими. Завдяки завжди оптимальної стабілізації вмісту кальцію і ефективної фільтрації шкідливих речовин, результатом є оптимальне якість води, що гарантує бездоганний аромат кави. 

Автоматичне розпізнавання фільтра. 

Щоб забезпечити зв'язок між фільтром і автоматичною кавоваркою, JURA використовує сучасну технологію RFID. Будь-який пристрій з інтелектуальною системою водопостачання (IWS®) автоматично розпізнає, коли використовується фільтр, самостійно перемикається в режим фільтра і починає промивати. Коли термін придатності фільтра закінчується, автоматична кавоварка повідомляє про майбутню заміну фільтру. Якщо цього не зроблено, апарат переходить в режим видалення накипу. Після певного споживання з'являється запит на видалення накипу. Їх можна проводити тільки після зняття фільтра. Операційні помилки через непорозуміння, безумовно, залишилися в минулому. 

* CLARIS Smart mini призначений для автоматичних кавових машин з інтелектуальною системою подачі води (IWS®): EAW 8. 

Завжди приємно пити каву завдяки гігієнічним сертифікатам TÜV. 

Міжнародне незалежне дослідницький підрозділ TÜV Rheinland присудило JURA сертифікат для автоматичних кавових машин, які є мікробіологічно бездоганними відповідно до найсуворіших критеріями. Це підтверджує, що: Оригінальні засоби обслуговування JURA, спеціально призначені для програм з електронним управлінням, гарантують гігієну і чистоту, сертифіковану TÜV, в кожної автоматичної кавомашини JURA. 

Накип причина неадекватного смаку і дефектів. 

Накип накопичується, коли вода нагрівається. Звужені від вапна протоки не тільки подовжують час нагрівання, збільшуючи тим самим енергоспоживання, але і можуть привести до повного виходу пристрою з ладу. Проте, накип не тільки шкодить автоматичної кавомашини, але і впливає на смак кави. Хоча вапно в невеликих кількостях служить важливим носієм смаку, занадто велика його кількість надає воді певний присмак і перешкоджає - в тому числі через коливання температури води - оптимальному розвитку кавового аромату. 

CLARIS не вимагає видалення накипу. 

Правильна вода має вирішальне значення для смаку, тому що кава на 98% складається з води. На додаток до кальцію, мінералів і сполук фтору, в проточній воді є сліди свинцю, міді, алюмінію і хлору в багатьох місцях. Фільтр CLARIS, поміщений безпосередньо в резервуар для води, фільтрує воду кожен раз, коли ви готуєте каву, завжди забезпечуючи її свіжість. Шкідливі речовини повністю поглинаються, в той час як важливі сполуки фтору зберігаються і діють як вирішальні носії аромату в розвитку аромату. Завдяки оптимальному складу води кожен сорт кави забезпечить чудовий смак. Видалення накипу також абсолютно не потрібно завдяки CLARIS. 

Залишити відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре