Кавомашина Jura GIGA X3c Aluminium EU (15230)

  • 137990 грн.
  • Виробник: JURA
  • Модель: GIGA X3c
  • Артикул: 15230
  • Наявність: Знято з виробництва

Ефективність у вищому класі. Кавомашина GIGA X3c Aluminium EU від JURA до найдрібніших деталей є підтвердженням інноваційного потенціалу та професіоналізму швейцарських виробників. Скрізь, де мова йде про обсяги до 150 чашок на день, вона вражає якістю, функціональністю та надійністю. У поєднанні з неперевершеною продуктивністю в усіх відношеннях перед нами постає високотехнологічна авто..

Передзамовлення

Ми передзвонимо Вам для уточнення
ВІДЕО-КОНСУЛЬТАЦІЯ
Кавомашина Jura GIGA X3c Aluminium EU (15230)

Найсучасніші технології для отримання ідеальної якості кавових напоїв

Кавомашина GIGA X3c оснащена високопродуктивною кавомолкою з керамічними циліндричними жорнами, яка гарантовано забезпечує точну, незмінно рівномірну ступінь помелу протягом довгих років. Цьому сприяє інноваційна розробка: A.G.A. © (Automatic Grinder Adjustment) – автоматичне регулювання з електронним керуванням. 

Процес імпульсної екстракції (P.E.P.®) оптимізує час екстракції для кавових напоїв з коротким часом приготування.Кавомашина Jura GIGA X3c Aluminium EU (15230)

Підвищена продуктивність

Кавомашина GIGA X3c відрізняється підвищеною продуктивністю за одночасної оптимізації якості. 

Управління за допомогою чіткого 4,3-дюймового кольорового сенсорного дисплея з високою роздільною здатністю цілком інтуїтивно зрозуміле. 

Зрозумілі сучасні графічні зображення роблять керування легким навіть початківців. 

Піддон для збору залишкової води, придатний для миття в посудомийній машині, можна легко зняти, стустошити і знову встановити лише однією рукою. 

Оптимально розташований центр тяжіння запобігає проливанню. Просто, чисто, швидко, зручно – ідея 5 зірок втілена у кожній деталі.


Гарантія гігієнічності із сертифікацією TÜV

Обслуговування GIGA X3c виконується так само просто, логічно та інтуїтивно, як і керування. 

Оригінальні засоби обслуговування від компанії JURA та інтегровані програми промивання та очищення забезпечують рівень гігієнічності, сертифікований TÜV, одним натисканням кнопки. 

Так само продумано виконується і очищення системи приготування молока. 

Ця автоматична функція, що активується одним дотиком дисплея, гарантує ідеальну чистоту при роботі з молоком. 

Функціональний комбінований дозатор легко розуміється вручну. 

Дозатори молока, що розміщені в його передній частині, зручно обслуговувати і легко замінити при необхідності.

Кавомашина Jura GIGA X3c Aluminium EU (15230)
Кавомашина Jura GIGA X3c Aluminium EU (15230)

Індивідуальність відповідно до Ваших вимог

На базі GIGA X3c можна налаштувати ідеальне комплексне рішення для будь-якої сфери застосування у вигляді окремої автоматичної кавомашини, а також шляхом розширення можливостей за допомогою відповідних приставних пристроїв, таких як підігрівач чашок, розрахункова система і т. п. 

При необхідності можливості кавомашини можна зручно розширювати мірою зростання вимог.

Кавомашина Jura GIGA X3c Aluminium EU (15230)

Простота та швидкість приготування кави

GIGA X3c обладнана регульованим по висоті комбінованим дозатором продуманої конструкції, який доводить витончені модні напої з молоком та молочною піною до досконалості завдяки технології приготування дрібної пористої піни. 

Для приготування кавових напоїв за рекордно короткий час передбачено функцію прискорення. 

Оснащена стаціонарним підключенням до водопроводу кавомашина GIGA X3c демонструє свої переваги в будь-яких приміщеннях. 

Можливість обслуговування кавомашини з мінімальними витратами часу завдяки великому контейнеру для кавових зерен об'ємом 1 кг, кришці для збереження аромату кави, а також комплекту деталей для викиду кавових відходів/відведення залишкової води.

Кавомашина Jura GIGA X3c Aluminium EU (15230)

Ефективність у вищому класі. 

Кавомашина GIGA X3c Aluminium EU від JURA до найдрібніших деталей є підтвердженням інноваційного потенціалу та професіоналізму швейцарських виробників. Скрізь, де мова йде про обсяги до 150 чашок на день, вона вражає якістю, функціональністю та надійністю. У поєднанні з неперевершеною продуктивністю в усіх відношеннях перед нами постає високотехнологічна автоматична кавоварка, яка ідеально підходить для використання у великих офісах, приміщеннях для сніданків, конференц-залах і зонах самообслуговування.

Найсучасніші технології для отримання ідеальної якості кавових напоїв. 

Кавомашина GIGA X3c Aluminium EU оснащена високопродуктивною кавомолкою з керамічними циліндричними жорнами, яка гарантовано забезпечує точний, незмінно рівномірний ступінь помелу протягом довгих років. Цьому сприяє інноваційна технологія A.G.A. © (Automatic Grinder Adjustment) — автоматичне регулювання з електронним управлінням. Процес імпульсної екстракції (P.E.P.®) оптимізує час екстракції для кавових напоїв з коротким терміном приготування.
GIGA X3c Aluminium EU обладнана регульованим по висоті комбінованим дозатором продуманої конструкції, який доводить витончені модні напої з молоком і молочною піною до досконалості завдяки технології приготування дрібнопористої піни. Для приготування кавових напоїв за рекордно короткий час передбачена функція прискорення. Оснащена стаціонарним підключенням до водопроводу кавоварка GIGA X3c Aluminium EU демонструє свої переваги в будь-яких приміщеннях. Можливість обслуговування кавомашини з мінімальними часовими витратами завдяки великому контейнеру для кавових зерен об'ємом 1 кг, кришці для збереження аромату кави, а також комплекту деталей для викиду кавових відходів/відведення залишкової води.
Кавомашина GIGA X3c Aluminium EU відрізняється підвищеною продуктивністю при одночасній оптимізації якості. Управління за допомогою чіткого 4,3-дюймового кольорового сенсорного дисплею з високою роздільною здатністю повністю інтуїтивно зрозуміле. Зрозумілі сучасні графічні зображення роблять управління легким навіть для новачків. Піддон для збору залишкової води, придатний для миття в посудомийній машині, можна легко зняти, спорожнити й знову встановити всього лише однією рукою. Оптимально розташований центр ваги запобігає проливання. Просто, чисто, швидко, зручно — ідея "5 зірок" втілена в кожній деталі.

Гарантія гігієнічності з сертифікацією TÜV. 

Обслуговування GIGA X3c Aluminium EU виконується так само просто, логічно та інтуїтивно, як і управління. Оригінальні засоби для обслуговування від компанії JURA та інтегровані програми промивання та очищення забезпечують рівень гігієнічності, сертифікований TÜV, одним натисканням кнопки. Настільки ж продумано виконується й очищення системи приготування молока. Ця автоматична функція, яка активується одним дотиком дисплею, гарантує ідеальну чистоту при роботі з молоком. Функціональний комбінований дозатор легко розбирається вручну. Розміщений в його передній частині дозатор молока зручно обслуговувати й легко замінити при необхідності.

Індивідуальність відповідно до Ваших вимог. 

На базі GIGA X3c Aluminium EU можна конфігурувати ідеальне комплексне рішення для будь-якої сфери застосування у вигляді окремої автоматичної кавомашини, а також шляхом розширення можливостей за допомогою відповідних приставних пристроїв, таких як підігрівач чашок, розрахункова система та інш. При необхідності можливості кавомашини можна зручно розширювати по мірі зростання вимог.
Продуктивність та сфери застосування
Рекомендована максимальна денна продуктивність 150
Області застосування Личное пользование, Представитель услуг, Перепродавец
Кавові напої
Напої Ристретто, 2 x Ристретто, Эспрессо, 2 x Эспрессо, Порция кофе, 2 x Кофе, Капучино, 2 x Капучино, Кофе латте / Кофе с молоком, 2 x Кофе латте / Кофе с молоком, Кофе «Бариста», 2 x Кофе «Бариста», Лунго «Бариста», 2 x Лунго «Бариста», Эспрессо доппио, Эспрессо маккиато / Маккиато, 2 x Эспрессо маккиато / Маккиато, Латте маккиато, 2 x Латте маккиато, Флэт уайт, 2 x Флэт уайт, Порция молочной пены, 2 x Порция молочной пены, Порция молока, 2 x Порция молока, Кофейник, Горячая вода, Вода для зеленого чая, Вода для черного чая, Молотый кофе, Специальный кофе, 2 x Специальный кофе
Кількість напоїв 32
Кавник із кавою, що відповідає якості еспресо Да
Функція приготування гарячої води Ускоренная подача горячей воды
Кава в кавнику (360 мл) 1 мин 57 сек
2 порції лате макіато 1 мин 29 сек
2 порції капучино 1 мин 18 сек
2 порції флет вайт 1 мин 29 сек
2 порції кави лате (кава з молоком) 1 мин 10 сек
2 порції кави 1 мин 1 сек
2 порції еспресо 56 сек
2 порції ристрето 38 сек
Гаряча вода 27 сек
Спеціальне оснащення
Функція одним натисканням кнопки One-Touch Да
Технологія автоматичного регулювання кавомолки (A.G.A.) Да
Функція прискореного приготування Да
Автоматичне перемикання приготування молока і молочної піни Да
Сумісний з J.O.E.® Да
Rotary Switch Да
Wireless ready Да
Smart Connect у комплекті поставки Да
Прискорене подання гарячої води (3 температурні режими) 0,5 л / мин
Гаряча вода 0,5 л / мин
Розпізнавання наявності другого сорту меленої кави Да
Створення кодових груп Да
Активний контроль наявності кавових зерен Да
Контрольований піддон для збору залишкової води Да
Кришка для збереження аромату кави Да
Стандартне оснащення від компанії JURA
Процес імпульсної екстракції (Pulse Extraction Process) Да
Регульований заварний блок 5 - 16 г
Інтелектуальна система попередньої ароматизації Да
Кавомолка Электрически регулируемые профессиональные кофемолки с керамическими цилиндрическими жерновами
Високопродуктивний насос, 15 бар 2
Система нагріву з термоблоком 2
Системи подачі рідини 2
Технологія JURA для приготування дрібнопористої піни Да
Система приготування молока HP3
Індикатор стану обслуговування Да
Інтегрована програма видалення вапняних відкладень солей Да
Інтегрована програма очищення системи приготування молока Да
Стандарт гігієнічності компанії JURA: сертифікат якості (TÜV) Да
Змінний фільтр JURA-vandfiltersystem
Енергозберігаючий режим (E.S.M.©) Да
Налаштування та можливості програмування
Програмування і налаштування кіл-сті води для приготування кави Да
Програмування та налаштування ступеня міцності кави (рівнів) 10
Програмована температура молока/молочної піни (рівнів) 10
Інтелектуальний режим попереднього заварювання, що відключається Да
Програмована температура заварювання (рівнів) 3
Програмована кількість молока/молочної піни Да
Програмована температура гарячої води (рівнів) 3
Добовий лічильник із можливістю скидання Да
Програмований час увімкнення/вимкнення Да
Перегляд кількості приготувань для кожного окремого напою Да
Дизайн та матеріали
Alu Frame Design© 3 mm Да
Дисплей Цветной сенсорный дисплей
Підсвічування чашок бурштинового/білого кольору Да
Відділення для меленої кави Да
Звукоізоляція Да
У цифрах
Регульований за висотою комбінований дозатор (капучино/кава) 70 - 159 мм
Регульований за висотою дозатор гарячої води 69 - 165 мм
Обсяг наповнення контейнера для кавових зерен 1 кг
Контейнер для кавових відходів (порції) 40
Довжина мережевого шнура 1,1 м
Напруга / Потужність 220 - 240 В / 2700 Вт
Сила струму 10 А
Стаціонарне підключення до водопроводу встроенное (резьба 3/4 дюйма)
Потужність у режимі очікування < 0.5 Вт
Вага 19 кг
Ширина 32 см
Висота 56,5 см
Глибина 49,7 см

Залишити відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре