Кавомашина Jura GIGA Х3с Aluminium (EA)

  • 137990.00 грн.
  • Модель: GIGA X3c
  • Артикул: 15398
  • Наявність: Є в наявності

Ефективність у вищому класі. Кавомашина GIGA X3c Aluminium (EA) від JURA до найдрібніших деталей є підтвердженням інноваційного потенціалу та професіоналізму швейцарських виробників. Скрізь, де мова йде про обсяги до 150 чашок на день, вона вражає якістю, функціональністю та надійністю. У поєднанні з неперевершеною продуктивністю в усіх відношеннях перед нами постає високотехнологіч..

ВІДЕО-КОНСУЛЬТАЦІЯ

Ефективність у вищому класі. 

Кавомашина GIGA X3c Aluminium (EA) від JURA до найдрібніших деталей є підтвердженням інноваційного потенціалу та професіоналізму швейцарських виробників. Скрізь, де мова йде про обсяги до 150 чашок на день, вона вражає якістю, функціональністю та надійністю. У поєднанні з неперевершеною продуктивністю в усіх відношеннях перед нами постає високотехнологічна автоматична кавоварка, яка ідеально підходить для використання у великих офісах, приміщеннях для сніданків, конференц-залах і зонах самообслуговування.

Найсучасніші технології для отримання ідеальної якості кавових напоїв. 

Кавомашина GIGA X3c Aluminium (EA) оснащена високопродуктивною кавомолкою з керамічними циліндричними жорнами, яка гарантовано забезпечує точний, незмінно рівномірний ступінь помелу протягом довгих років. Цьому сприяє інноваційна технологія A.G.A. © (Automatic Grinder Adjustment) — автоматичне регулювання з електронним управлінням. Процес імпульсної екстракції (P.E.P.®) оптимізує час екстракції для кавових напоїв з коротким терміном приготування.
GIGA X3c обладнана регульованим по висоті комбінованим дозатором продуманої конструкції, який доводить витончені модні напої з молоком і молочною піною до досконалості завдяки технології приготування дрібнопористої піни. Для приготування кавових напоїв за рекордно короткий час передбачена функція прискорення. Оснащена стаціонарним підключенням до водопроводу кавоварка GIGA X3c демонструє свої переваги в будь-яких приміщеннях. Можливість обслуговування кавомашини з мінімальними часовими витратами завдяки великому контейнеру для кавових зерен об'ємом 1 кг, кришці для збереження аромату кави, а також комплекту деталей для викиду кавових відходів/відведення залишкової води.
Кавомашина GIGA X3c Aluminium (EA) відрізняється підвищеною продуктивністю при одночасній оптимізації якості. Управління за допомогою чіткого 4,3-дюймового кольорового сенсорного дисплею з високою роздільною здатністю повністю інтуїтивно зрозуміле. Зрозумілі сучасні графічні зображення роблять управління легким навіть для новачків. Піддон для збору залишкової води, придатний для миття в посудомийній машині, можна легко зняти, спорожнити й знову встановити всього лише однією рукою. Оптимально розташований центр ваги запобігає проливання. Просто, чисто, швидко, зручно — ідея "5 зірок" втілена в кожній деталі.

Гарантія гігієнічності з сертифікацією TÜV. 

Обслуговування GIGA X3c виконується так само просто, логічно та інтуїтивно, як і управління. Оригінальні засоби для обслуговування від компанії JURA та інтегровані програми промивання та очищення забезпечують рівень гігієнічності, сертифікований TÜV, одним натисканням кнопки. Настільки ж продумано виконується й очищення системи приготування молока. Ця автоматична функція, яка активується одним дотиком дисплею, гарантує ідеальну чистоту при роботі з молоком. Функціональний комбінований дозатор легко розбирається вручну. Розміщений в його передній частині дозатор молока зручно обслуговувати й легко замінити при необхідності.

Індивідуальність відповідно до Ваших вимог. 

На базі GIGA X3c Aluminium (EA) можна конфігурувати ідеальне комплексне рішення для будь-якої сфери застосування у вигляді окремої автоматичної кавомашини, а також шляхом розширення можливостей за допомогою відповідних приставних пристроїв, таких як підігрівач чашок, розрахункова система та інш. При необхідності можливості кавомашини можна зручно розширювати по мірі зростання вимог.
Як вибрати професійну кавомашину

Як вибрати професійну кавомашину

Залишити відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре