СЕРИЯ ENA

СЕРИЯ ENA

Акція
Акція
Кавомашина JURA ENA 8 Touch Full Metropo...

Виробники JURA

29990.00 грн.

39990.00 грн.

Невелика, приваблива автоматична кавомашина ENA 8 Touch Full Metropolitan Black EU для однієї чашки представлена ​​в новому дизайні з особливо простим управлінням за допомогою сенсорної панелі і штучного інтелекту, дисплей зчитує побажання замовників буквально з кінчиків їхніх пальців. Крім того, алгоритм розпізнає індивідуальні смакові переваги і автоматичн..

Кавомашина JURA ENA 4 Full Metropolitan ...

Виробники JURA

27590.00 грн.

Просто добра кава. Що ви називаєте найпростішим способом приготувати по-справжньому виняткову чашку кави? ENA 4 Full Metropolitan Black - нова компактна кавоварка від компанії JURA на одну чашку, це результат багаторічного досвіду і пристрасті до інтелектуальних продуктів. Ви безсумнівно відчуєте різницю. ENA 4 Full Metropolitan Black неймовірно пр..

Акція
New
Кавомашина JURA ENA 8 Sunset Red EU

Виробники JURA

28490.00 грн.

37990.00 грн.

Огляд кавомашини JURA ENA 8 Sunset Red EU. Кавомашина JURA ENA 8 Sunset Red EU – зразок витонченого стилю та швейцарської надійності. Серед переваг апарату: Унікальний дизайн з об'ємним резервуаром для води у формі кришталевого глечика, за який бренд був удостоєний престижної премії RedDot Award 2019. Великий кольоровий дисплей з шир..

Кавомашина ENA 4 Full Nordic White (EA)

Виробники JURA

27590.00 грн.

Просто добра кава. Що ви називаєте найпростішим способом приготувати по-справжньому виняткову чашку кави? ENA 4 Full Nordic White (EA) - нова компактна кавоварка від компанії JURA на одну чашку, це результат багаторічного досвіду і пристрасті до інтелектуальних продуктів. Ви безсумнівно відчуєте різницю. ENA 4 Full Nordic White (EA)&..

Акція
New
Кавомашина JURA ENA 8 Nordic White EU (...

Виробники JURA

26590.00 грн.

37990.00 грн.

Причина уцінки: вітринний зразок, дрібні потертості корпусу.Компактність, привабливість, простота – зі свіжомелених зерен, а не з капсул. Чудова нова автоматична кавоварка для однієї чашки – компактна, приваблива й проста – стала абсолютною необхідністю для всіх любителів кави та естетів. ENA 8 підкуповує високою якістю кавових напоїв – зі сві..

Акція
Акція
Кавомашина ENA 8 Touch Full Nordic White...

Виробники JURA

29990.00 грн.

39990.00 грн.

Невелика, приваблива автоматична кавомашина ENA 8 Touch Full Nordic White EU для однієї чашки представлена ​​в новому дизайні з особливо простим управлінням за допомогою сенсорної панелі і штучного інтелекту. Дисплей зчитує побажання замовників буквально з кінчиків їхніх пальців. Крім того, алгоритм розпізнає індивідуальні смакові переваги і автоматично нала..

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)