Кавомашини для кафе

Кавомашини для кафе

Кавомашина Jura GIGA X3 Aluminium (EA)

Виробник: JURA

131990.00 грн.

Гнучкість у вищому класі. Кавомашина GIGA X3 Aluminium (EA) від JURA до найдрібніших деталей є підтвердженням інноваційного потенціалу та професіоналізму швейцарських виробників. Скрізь, де мова йде про обсяги до 150 чашок на день, вона вражає якістю, функціональністю та надійністю. У поєднанні з неперевершеною продуктивністю в усіх відношення..

Кавомашина Jura GIGA X8 Aluminium Black (EA)

Виробник: JURA

189990.00 грн.

Для неперевершених результатів. GIGA X8 Aluminium Black (EA) — абсолютно нове покоління автоматичних кавоварок для професійного використання від компанії JURA. Вона ідеальна у всіх відносинах і професійніше в 4 рази: Абсолютно нове внутрішнє оснащення робить GIGA X8 Aluminium Black (EA) більш надійною, ефективною, інтелектуально..

Кавомашина Jura GIGA Х3с Aluminium (EA)

137990.00 грн.

Ефективність у вищому класі. Кавомашина GIGA X3c Aluminium (EA) від JURA до найдрібніших деталей є підтвердженням інноваційного потенціалу та професіоналізму швейцарських виробників. Скрізь, де мова йде про обсяги до 150 чашок на день, вона вражає якістю, функціональністю та надійністю. У поєднанні з неперевершеною продуктивністю в усіх віднош..

Кавомашина Jura X8 Platinum (EA)

Виробник: JURA

79990.00 грн.

Надійні універсальні кавомашини. Універсальність моделі X8 полягає в наступному: володіє секретами приготування всього асортименту кавових напоїв на будь-який смак з молоком і молочною пінкою, різних видів чорної кави, а також класичної кави в кавнику; крім того, в цій кавомашині є різні настройки температурних режимів для підготовки гарячої води, що ос..

Кавомашина Jura GIGA X3c Aluminium EU

Виробник: JURA

137990.00 грн.

Ефективність у вищому класі. Кавомашина GIGA X3c Aluminium EU від JURA до найдрібніших деталей є підтвердженням інноваційного потенціалу та професіоналізму швейцарських виробників. Скрізь, де мова йде про обсяги до 150 чашок на день, вона вражає якістю, функціональністю та надійністю. У поєднанні з неперевершеною продуктивністю в усіх відношеннях п..

Кавомашина Jura X6 Dark Inox (EA)

Виробник: JURA

58990.00 грн.

Надійне професійне обладнання, яке підготує окріп для заварювання чорної кави або чаю. Для любителів чорної кави, для тих, хто готує цей напій в професійному кавнику і хто використовує два різних температурних режиму для заварки чаю, модель X6 Dark Inox (EA) продемонструє свої переваги повною мірою. Проста й зрозуміла концепція управління особ..

Кавомашина Jura WE8 Dark Inox (EA)

Виробник: JURA

49490.00 грн.

Огляд кавомашини Jura WE8 Dark lnox (EA). Кавомашина Jura WE8 Dark Inox, виконана з використанням швейцарської технології, дозволяє за лічені секунди приготувати безліч кавових напоїв із гарантованим неперевершеним ароматом. Серед них: ристрето (пів хвилини); еспресо (45 секунд); капучино (56 секунд); лате; флет у..

Кавомашина JURA Jura WE6 Piano Black (EA)

Виробник: JURA

39990.00 грн.

Кавомашина JURA WE6 Piano Black (EA). Кавоварка JURA WE6 Piano Black розроблена для можливості приготування чашечки кави з молоком і піною як на робочому місці, так і вдома. Вона дозволяє отримати за один раз до трьох літрів продукту. Точний, надшвидкий механізм, обладнаний шістьма ступенями регулювання, без проблем перетирає на порошок зерна, не п..

Кавомашина Jura X10 Platin EU

Виробник: JURA

94990.00 грн.

Професійні кавомашини — сучасні, надійні, комфортабельні, універсальні. Кавомашина X10 Platin EU вражає універсальністю, зручністю обслуговування та індивідуальністю. Вона володіє секретами приготування всього асортименту кавових напоїв: 31 напій на будь-який смак з молоком і молочною піною, а також різні види чорної кави.Незмінно ідеальний ре..

Кавомашина Jura GIGA X8c Aluminium Black (EA)

Виробник: JURA

190890.00 грн.

Для неперевершених результатів. GIGA X8c Aluminium Black (EA) — абсолютно нове покоління автоматичних кавоварок для професійного використання від компанії JURA. Вона ідеальна у всіх відносинах і професійніше в 4 рази: Абсолютно нове внутрішнє оснащення робить GIGA X8c Aluminium Black (EA) більш надійною, ефективною, інтелектуальною та ще ..

Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)

Особливості кавоварок для кав'ярні

Професійна кавоварка для кав'ярні відрізняється від звичайної кавоварки по ряду параметрів.

Такі агрегати бувають двох типів:

Ручні. Працюють на помеленній каві, тому для роботи з ними будуть потрібні додаткові аксесуари, такі як: темпер, молочник, спеціальний килимок. Для варіння напою будуть потрібні певні навички, позаяк всі процеси та визначення необхідних пропорцій виконуються самостійно, до того ж після кожної порції потрібне промивання ріжка.

Автоматичні. Мають вбудовану кавомолку, а їхній функціонал дозволяє регулювати дозування порції, ступінь помелу та інші параметри в автоматичному режимі натисканням потрібних кнопок. Апарат меле зерна, пресує відходи, а спеціальний програматор дозволяє регулювати міцність та кількість води на кожну чашку кави.

Кавові мишини для кафе повинні володіти достатньо високими потужністю та продуктивністю, які визначають середньої відвідуваності закладу. Оптимально, коли апарат забезпечує приготування 100 і більше порцій на годину.

Кавомашина для громадського харчування має важливу відмінну рису − вбудований лічильник кількості приготованих чашок, завдяки якому можна вести облік зварених напоїв і уникати махінацій барісти, а також продажів кави поза касою.

Як вибрати та купити професійну кавоварку для кафе?

Перш ніж купити кавоварку для кафе в Києві, Дніпрі або будь-якому іншому регіоні України, слід визначитися з рядом важливих параметрів, такі як:

Тип кавомашини для кафе. Визначається форматом закладу. Для невеликих кіосків, громадського харчування або кулінарії, де кава не основна позиція меню, варто вибирати автоматичні апарати, працювати з якими може звичайний продавець. Такі прилади також підійдуть для точок, де немає доступу до водопроводу, оскільки не вимагають промивок і інших маніпуляцій. Для кафе середнього цінового сегмента, ресторану або бару, де до якості напоїв пред'являються особливі вимоги, варто зупинити вибір на ручній ріжковій кавоварці.

Потужність і продуктивність. Для кафешок малого та середнього розміру цілком достатньо двопостової кавомашини, а іноді навіть і однопостової. Просунуті моделі можуть оснащуватися роздільними бойлерами та настройками, що дозволяє одночасно готувати кілька видів напою та визначати необхідні для конкретного сорту та помелу температуру і тиск. Для спеціалізованих кавових закладів розглядають варіанти трипостових апаратів. Варто звернути увагу і на наявність функції підігріву чашок, позаяк в холодній посуді кава швидко остигає, що негативно впливає на її смак.

Функціональність. Цей параметр має особливе значення при виборі автоматичної кавомашини для кафе. Серед обов'язкових функцій: лічильник споживання кави, настройки процесу варіння для отримання різних за міцністю варіантів напою (еспресо, американо, капучино), регулювання обсягу води на чашку, система самоочищення (зручно при експлуатації в мобільних умовах, наприклад, в кіосках). Наявність капучинатора дозволить значно розширити асортимент напоїв, готувати латте, фрапучіно та інші популярні види коктейлів, які містять каву.

Тип підключення. Визначається умовами, в яких буде працювати апарат. Стаціонарні моделі можуть підключатися безпосередньо до водопроводу, але в цьому випадку доведеться подбати про дорогу систему фільтрації води. Підігрів води для бойлера може здійснюватися як від електрики, так і від газу або газового балону. Зустрічаються також варіанти з комбінованим живленням, що дозволяє використовувати і газ, і електрику.

Якість. Кавомашина для бариста повинна бути виготовлена з міцних матеріалів, в ідеалі − сталевих сплавів, стійких до високих температур, інакше через інтенсивну експлуатацію вона швидко прийде в непридатність. Слід купувати апарати відомих брендів у офіційних постачальників, оскільки тільки в цьому випадку можна розраховувати на наявність офіційної гарантії, післяпродажного сервісу, необхідних запчастин і аксесуарів.

Вартість. Ціна техніки залежить від безлічі параметрів: типу апарату, бренду (оригінал відомого виробника не може коштувати дешево), функціональності. Якщо формат закладу вимагає приготування якісного напою, то економити точно не варто, до того ж професійні апарати служать достатньо довго та швидко окупаються.