Кавові машини для офісу

Кавові машини для офісу

Кавомашина Jura WE8 Dark Inox (EA)

Виробник: JURA

49490.00 грн.

Огляд кавомашини Jura WE8 Dark lnox (EA). Кавомашина Jura WE8 Dark Inox, виконана з використанням швейцарської технології, дозволяє за лічені секунди приготувати безліч кавових напоїв із гарантованим неперевершеним ароматом. Серед них: ристрето (пів хвилини); еспресо (45 секунд); капучино (56 секунд); лате; флет у..

Кавомашина JURA Jura WE6 Piano Black (EA)

Виробник: JURA

39990.00 грн.

Кавомашина JURA WE6 Piano Black (EA). Кавоварка JURA WE6 Piano Black розроблена для можливості приготування чашечки кави з молоком і піною як на робочому місці, так і вдома. Вона дозволяє отримати за один раз до трьох літрів продукту. Точний, надшвидкий механізм, обладнаний шістьма ступенями регулювання, без проблем перетирає на порошок зерна, не п..

Кавомашина Jura GIGA X3 Aluminium (EA)

Виробник: JURA

131990.00 грн.

Гнучкість у вищому класі. Кавомашина GIGA X3 Aluminium (EA) від JURA до найдрібніших деталей є підтвердженням інноваційного потенціалу та професіоналізму швейцарських виробників. Скрізь, де мова йде про обсяги до 150 чашок на день, вона вражає якістю, функціональністю та надійністю. У поєднанні з неперевершеною продуктивністю в усіх відношення..

Кавомашина Jura GIGA X8c Aluminium Black (EA)

Виробник: JURA

190890.00 грн.

Для неперевершених результатів. GIGA X8c Aluminium Black (EA) — абсолютно нове покоління автоматичних кавоварок для професійного використання від компанії JURA. Вона ідеальна у всіх відносинах і професійніше в 4 рази: Абсолютно нове внутрішнє оснащення робить GIGA X8c Aluminium Black (EA) більш надійною, ефективною, інтелектуальною та ще ..

Кавомашина Jura GIGA X8 Aluminium Black (EA)

Виробник: JURA

189990.00 грн.

Для неперевершених результатів. GIGA X8 Aluminium Black (EA) — абсолютно нове покоління автоматичних кавоварок для професійного використання від компанії JURA. Вона ідеальна у всіх відносинах і професійніше в 4 рази: Абсолютно нове внутрішнє оснащення робить GIGA X8 Aluminium Black (EA) більш надійною, ефективною, інтелектуально..

Кавомашина Jura X10 Platin EU

Виробник: JURA

94990.00 грн.

Професійні кавомашини — сучасні, надійні, комфортабельні, універсальні. Кавомашина X10 Platin EU вражає універсальністю, зручністю обслуговування та індивідуальністю. Вона володіє секретами приготування всього асортименту кавових напоїв: 31 напій на будь-який смак з молоком і молочною піною, а також різні види чорної кави.Незмінно ідеальний ре..

Кавомашина Jura X6 Dark Inox (EA)

Виробник: JURA

58990.00 грн.

Надійне професійне обладнання, яке підготує окріп для заварювання чорної кави або чаю. Для любителів чорної кави, для тих, хто готує цей напій в професійному кавнику і хто використовує два різних температурних режиму для заварки чаю, модель X6 Dark Inox (EA) продемонструє свої переваги повною мірою. Проста й зрозуміла концепція управління особ..

Кавомашина Jura GIGA X3c Aluminium EU

Виробник: JURA

137990.00 грн.

Ефективність у вищому класі. Кавомашина GIGA X3c Aluminium EU від JURA до найдрібніших деталей є підтвердженням інноваційного потенціалу та професіоналізму швейцарських виробників. Скрізь, де мова йде про обсяги до 150 чашок на день, вона вражає якістю, функціональністю та надійністю. У поєднанні з неперевершеною продуктивністю в усіх відношеннях п..

Кавомашина Jura GIGA Х3с Aluminium (EA)

137990.00 грн.

Ефективність у вищому класі. Кавомашина GIGA X3c Aluminium (EA) від JURA до найдрібніших деталей є підтвердженням інноваційного потенціалу та професіоналізму швейцарських виробників. Скрізь, де мова йде про обсяги до 150 чашок на день, вона вражає якістю, функціональністю та надійністю. У поєднанні з неперевершеною продуктивністю в усіх віднош..

Кавомашина Jura X8 Platinum (EA)

Виробник: JURA

79990.00 грн.

Надійні універсальні кавомашини. Універсальність моделі X8 полягає в наступному: володіє секретами приготування всього асортименту кавових напоїв на будь-який смак з молоком і молочною пінкою, різних видів чорної кави, а також класичної кави в кавнику; крім того, в цій кавомашині є різні настройки температурних режимів для підготовки гарячої води, що ос..

Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)

Кавомашини для маленького та великого офісу

Вибираючи техніку для варіння кави в офіс необхідно відштовхуватися від чисельності колективу. Саме від кількості чашок напою, яку потрібно готувати щодня, буде залежати цілий ряд параметрів апарату:

  • необхідний обсяг ємності для води;
  • можливість підключення безпосередньо до водопроводу;
  • розмір резервуара для зерна;
  • обсяг ємності для відпрацьованого матеріалу;
  • частота очищення приладу від накипу, макухи та молочного жиру, а також наявність функції самоочищення.

Таким чином, для великих офісів слід вибирати багатофункціональні апарати, які задовольнять запити всіх користувачів, а процес приготування напою здійснюється в автоматичному режимі. Подібні прилади дозволяють програмувати міцність та інші параметри завдяки безлічі налаштувань.

У маленькому офісі достатньо буде невеликої крапельної або капсульної кавоварки, яка може приготувати каву за кількома рецептами, проте чистити її доведеться досить часто.

Як вибрати офісну кавоварку

Офісна кавоварка в першу чергу повинна бути надійною. З цієї причини варто вибирати оригінали пристроїв відомих виробників і купувати техніку в Києві, Дніпрі та інших регіонах України у офіційних постачальників, які дають гарантію на свої товари і забезпечують сервісне обслуговування. Ціна професійних приладів трохи вище, однак вона окупається їхньою надійністю та тривалим терміном безпроблемної експлуатації.

При виборі варто враховувати і фактор зручності експлуатації апарату. Зрозумілий і простий інтерфейс дозволить кожному співробітнику колективу готувати собі напій самостійно, без сторонньої допомоги. При цьому важливо враховувати, що більшість пристроїв потрібно регулярно чистити, і тільки автоматичні апарати мають функцію самоочищення.

Основними факторами, що впливають на вибір, є:

  • Обсяг приготованої кави. Щоб співробітники не шикувалися в чергу за бадьорить напоєм, агрегат повинен працювати швидко і мати потужність, достатню для приготування кількох порцій поспіль. Невеликим компаніям буде досить приладів, здатних готувати до 50 чашок на день, а у великі офіси доведеться підбирати прилад потужніший.
  • Різноманітність напоїв. Далеко не всі п'ють та люблять звичайну чорну каву. Хтось вважає за краще еспресо, хтось − американо, а кому-то необхідний капучіно або латте. Професійні кавомашини, які можуть готувати якісну каву різної міцності, оснащуються вбудованими капучинатором і кавомолкою.
  • Габаритні параметри. Далеко не в кожному приміщенні існує можливість установки великого та громіздкого вбудованого кавоапарата, підключеного до водоводу. У цьому випадку варто звернути увагу на компактні прилади, для роботи яких достатньо підключення до електромережі.

Фахівці рекомендують купити кавоварку в офіс, відштовхуючись від кількості користувачів. Автоматичні прилади є оптимальним варіантом незалежно від розміру колективу, оскільки мають просту та зрозумілу систему управління, а приготування напоїв здійснюється натисканням 1-2 кнопок.

Як доглядати за кавоваркою в офісі

Без необхідного догляду та своєчасного очищення навіть найякісніший та найнадійніший агрегат швидко прийде в непридатність. Коли апарат використовується одночасно багатьма користувачами, ймовірність, що його вчасно чистять, різко знижується, тому має сенс придбати прилад з функцією самоочищення. В цьому випадку пристрій буде сигналізувати про необхідність видалення макухи, очищення системи від накипу та молочних жирів (при наявності капучинатора).

Для очищення достатньо підтвердити операцію самоочищення, після чого викинути відпрацьовану макуху та злити воду з відсіку для крапель. Спеціальні засоби для очищення можна купити у офіційного постачальника бажано відразу в комплекті з кавоваркою.

В маленьких офісах, які використовують капсульні кавоварки, процес очищення зводиться до спустошення бункера для відпрацьованого матеріалу, і особливого обслуговування такі прилади не вимагають.