Кавові машини з капучинатором

Кавомашина JURA E8 Piano Black

Виробники JURA

41490.00 грн.

Огляд кавомашини JURA E8 Piano Black. Кавомашина E8 від JURA – функціональний апарат зі стильним дизайном, який ідеально впишеться в інтер'єр. Він подарує незабутню насолоду як класичними варіантами кави (еспрессо або ристретто), так і популярними молочними варіантами, в числі яких латте, флет-уайт і капучино.Відмінними рисами кавоварки стали: ..

Кавомашина JURA A1 Piano Black

Виробники JURA

24899.00 грн.

Огляд кавомашини JURA A1 Pianoblack. Чорна кавамашина A1 Pianoblack від JURA − зразок компактності, надійності та досконалості. У приладі невеликого розміру зібрані всі функції та інноваційні технології бренду, які забезпечують неперевершений смак кави та простоту обслуговування апарату: режим економії електроенергії Zero-Energy Switch з програмованим ..

Sale
Кавомашина JURA ENA 8 Touch Full Metropo...

Виробники JURA

29990.00 грн.

39990.00 грн.

Невелика, приваблива автоматична кавомашина ENA 8 Touch Full Metropolitan Black EU для однієї чашки представлена ​​в новому дизайні з особливо простим управлінням за допомогою сенсорної панелі і штучного інтелекту, дисплей зчитує побажання замовників буквально з кінчиків їхніх пальців. Крім того, алгоритм розпізнає індивідуальні смакові переваги і автоматичн..

Кавомашина Jura GIGA X3 Aluminium (EA)

Виробники JURA

131990.00 грн.

Гнучкість у вищому класі. Кавомашина GIGA X3 Aluminium (EA) від JURA до найдрібніших деталей є підтвердженням інноваційного потенціалу та професіоналізму швейцарських виробників. Скрізь, де мова йде про обсяги до 150 чашок на день, вона вражає якістю, функціональністю та надійністю. У поєднанні з неперевершеною продуктивністю в усіх відношення..

Кавомашина JURA ENA 8 Nordic White EU

Виробники JURA

37990.00 грн.

Компактність, привабливість, простота – зі свіжомелених зерен, а не з капсул. Чудова нова автоматична кавоварка для однієї чашки – компактна, приваблива й проста – стала абсолютною необхідністю для всіх любителів кави та естетів. ENA 8 підкуповує високою якістю кавових напоїв – зі свіжомелених зерен, а не з капсул. А різноманітність пропонованих напоїв ..

Кавомашина Jura GIGA X8c Aluminium Black...

Виробники JURA

190890.00 грн.

Для неперевершених результатів. GIGA X8c Aluminium Black (EA) — абсолютно нове покоління автоматичних кавоварок для професійного використання від компанії JURA. Вона ідеальна у всіх відносинах і професійніше в 4 рази: Абсолютно нове внутрішнє оснащення робить GIGA X8c Aluminium Black (EA) більш надійною, ефективною, інтелектуальною та ще ..

Кавомашина JURA E8 Platin

Виробники JURA

39550.00 грн.

Огляд кавомашини JURA E8 Platin. Кавомашина E8 кольору платини від JURA – функціональний апарат зі стильним дизайном, який ідеально впишеться в інтер'єр. Він подарує незабутню насолоду як класичними варіантами кави (еспрессо або ристретто), так і популярними молочними варіантами, в числі яких латте, флет-уайт і капучино. Відмінними рисами кавоварки ста..

Sale
Кавомашина Jura GIGA X3c Aluminium EU

Виробники JURA

110392.00 грн.

137990.00 грн.

Ефективність у вищому класі. Кавомашина GIGA X3c Aluminium EU від JURA до найдрібніших деталей є підтвердженням інноваційного потенціалу та професіоналізму швейцарських виробників. Скрізь, де мова йде про обсяги до 150 чашок на день, вона вражає якістю, функціональністю та надійністю. У поєднанні з неперевершеною продуктивністю в усіх відношеннях п..

Кавомашина JURA GIGA 6 Aluminium (EA)

Виробники JURA

139990.00 грн.

Досконалість, точність і професіоналізм в новому вимірі. Компанія JURA переосмислює концепцію автоматичних кавомашин для приготування кавових напоїв з GIGA 6. Ця професійна машина для домашнього використання оснащена новітніми технологіями для досягнення видатних результатів. Зроблений з високоякісних матеріалів і зі швейцарською точністю, GIGA 6 в..

Кавомашина JURA E8 Piano White (EB) 2020

Виробники JURA

42490.00 грн.

Огляд кавомашини JURA E8 Piano White (EB) 2020. Кавомашина E8 від JURA – функціональний апарат зі стильним дизайном, який ідеально впишеться в інтер'єр. Він подарує незабутню насолоду як класичними варіантами кави (еспрессо або ристретто), так і популярними молочними варіантами, в числі яких латте, флет-уайт і капучино.Відмінними рисами кавоварки с..

Кавомашина Jura S8 Piano Black

56990.00 грн.

Огляд кавомашини JURA S8 Piano Black . Кавомашина JURA S8 Piano Black поєднує в собі зручність використання, широкий функціонал і приємний дизайн. Приготування меленої та зернової кави, різні ступені помелу, простота обслуговування і багато іншого вигідно відрізняють кавомашину JURA S8 Piano Black від будь-яких аналогів. Особливо вирізняються ..

New
Кавомашина JURA Jura WE6 Piano Black (EA...

Виробники JURA

39990.00 грн.

Кавомашина JURA WE6 Piano Black (EA). Кавоварка JURA WE6 Piano Black розроблена для можливості приготування чашечки кави з молоком і піною як на робочому місці, так і вдома. Вона дозволяє отримати за один раз до трьох літрів продукту. Точний, надшвидкий механізм, обладнаний шістьма ступенями регулювання, без проблем перетирає на порошок зерна, не п..

Кавомашина JURA S8 Chrom

Виробники JURA

59990.00 грн.

Огляд кавомашини JURA S8 Chrom. Кавомашина в хромованому стилі JURA S8 Chrom поєднує в собі зручність використання, широкий функціонал і приємний дизайн. Приготування меленої та зернової кави, різні ступені помолу, простота обслуговування і багато іншого вигідно відрізняють кавомашину JURA S8 Chrom від будь-яких аналогів. Особливо вирізняються такі..

Кавомашина JURA A1 Piano White

Виробники JURA

24899.00 грн.

Огляд кавомашини JURA A1 Piano White. Біла кавоварка JURA A1 Piano White – надкомпактний прилад, в якому об'єднані швейцарська надійність та досконалий дизайн. Незважаючи на невеликий розмір апарат володіє всіма необхідними для варіння неперевершеної кави функціями. Завдяки інноваційним запатентованим технологіям бренду обслуговувати та експлуатувати ка..

Кавомашина JURA D6 Platin

Виробники JURA

28880.00 грн.

Автоматична кавоварка D6 Platinum від JURA. Платинова кавоварка JURA D6 Platin відрізняється простим лаконічним дизайном з прямими лініями, неперевершеними швейцарськими якістю та надійністю, що підтверджують численні захоплені відгуки користувачів.Відмінну каву, простоту обслуговування та управління забезпечують запатентовані технології бренду:система ..

Sale
Кавомашина ENA 8 Touch Full Nordic White...

Виробники JURA

29990.00 грн.

39990.00 грн.

Невелика, приваблива автоматична кавомашина ENA 8 Touch Full Nordic White EU для однієї чашки представлена ​​в новому дизайні з особливо простим управлінням за допомогою сенсорної панелі і штучного інтелекту. Дисплей зчитує побажання замовників буквально з кінчиків їхніх пальців. Крім того, алгоритм розпізнає індивідуальні смакові переваги і автоматично нала..

Кавомашина JURA E6 Platin

Виробники JURA

31990.00 грн.

Огляд кавомашини JURA E6 Platin. Кавоварка JURA E6 Platin – прилад з удосконаленим методом заварювання підбадьорливого еспресо. Тепер напої, приготовлені вдома, за смаковими якостями не поступаються каві з кращих кав'ярень. Серед особливостей апарату: інтелектуальна система подачі води Intelligent Water System, I.W.S та радіочастотне визначенн..

Кавомашина Jura GIGA Х3с Aluminium (EA...

137990.00 грн.

Ефективність у вищому класі. Кавомашина GIGA X3c Aluminium (EA) від JURA до найдрібніших деталей є підтвердженням інноваційного потенціалу та професіоналізму швейцарських виробників. Скрізь, де мова йде про обсяги до 150 чашок на день, вона вражає якістю, функціональністю та надійністю. У поєднанні з неперевершеною продуктивністю в усіх віднош..

Кавомашина Jura WE8 Dark Inox (EA)

Виробники JURA

49490.00 грн.

Огляд кавомашини Jura WE8 Dark lnox (EA). Кавомашина Jura WE8 Dark Inox, виконана з використанням швейцарської технології, дозволяє за лічені секунди приготувати безліч кавових напоїв із гарантованим неперевершеним ароматом. Серед них: ристрето (пів хвилини); еспресо (45 секунд); капучино (56 секунд); лате; флет у..

Кавомашина Jura GIGA X8 Aluminium Black ...

Виробники JURA

189990.00 грн.

Для неперевершених результатів. GIGA X8 Aluminium Black (EA) — абсолютно нове покоління автоматичних кавоварок для професійного використання від компанії JURA. Вона ідеальна у всіх відносинах і професійніше в 4 рази: Абсолютно нове внутрішнє оснащення робить GIGA X8 Aluminium Black (EA) більш надійною, ефективною, інтелектуально..

Кавомашина JURA ENA 8 Metropolitan Black...

Виробники JURA

37990.00 грн.

Огляд кавомашини JURA ENA 8 Metropolitan Black. Чорна кавоварка JURA ENA 8 Metropolitan Black – зразок витонченого стилю та швейцарської надійності. Серед переваг апарату: Унікальний дизайн з об'ємним резервуаром для води у формі кришталевого глечика, за який бренд був удостоєний престижної премії RedDot Award 2019. Великий кольоровий дисплей..

Показано з 1 по 21 із 28 (2 сторінок)

Що таке автоматичний капучинатор?

Капучинатор – необхідне пристосування кавоварки в тих випадках, коли ви віддаєте перевагу пити напій зі збитим молоком, наприклад, капучіно або латте. Вбудований збивач допомагає без особливих зусиль готувати популярні різновиди кави. Технічно він являє собою помпу з трубкою, яка вставляється в спеціальну ємність з молоком. Змішуючись з гарячим паром, воно перетворюється на повітряну піну і подається в чашку.

Деякі апарати замість вбудованого капучинатора оснащують ручної насадкою панарелло – трубкою, яка подає пар в чашку з молоком. Користуватися таким варіантом менш зручно, ніж автоматичним, та й пінка виходить далеко не завжди.

Недорогі професійні кавоварки з капучинатором дозволяють уникнути цієї проблеми. Їх без зусиль можна придбати в Києві, Дніпрі або будь-якому іншому регіоні України, скориставшись послугами нашого інтернет-магазину.

Як вибрати і купити кавоварку з капучинатором

Вибираючи кавомашини з автоматичним капучинатором, для початку слід визначитися, який тип приладу вам потрібен. Вони бувають:

  • Ручними. Являють собою спеціальну трубку, що подає назовні гарячий пар. На такій трубці додатково може бути встановлена насадка панарелло, яка розширює струмінь пару та полегшує збивання молочної пінки. Сам капучинатор буває як пластиковим, так і сталевим.
  • Напівавтоматичними. В цьому випадку до трубки прикріплений гнучкий шланг, по якому подається пар. Він опускається в ємність, яка йде в комплекті до кавоварки, або ж в будь-який контейнер або тетра-пак. Звідти подача молока здійснюється прямо в чашку, причому користувач самостійно вибирає, що робити спочатку – варити каву або збити молоко – для отримання різних варіантів напою.
  • Автоматичними. Дозволяють готувати капучіно або латте натисканням всього однієї кнопки, після якого запускається процес варіння кави та збивання молочної пінки, а готовий напій відразу наливається в чашку за вказаним алгоритмом. В таких моделях глечик вбудований в конструкцію, а в деяких варіантах навіть має термостійкі стінки, які дозволяють підтримувати швидкопсувний продукт охолодженим протягом тривалого періоду. Ціна таких апаратів досить висока, однак і служать вони дуже довго, до того ж управляти ними набагато простіше, ніж ручними або напівавтоматичними пристроями.

Після приготування важливо остудити кавоварку і пропустити крізь капучинатор гарячу воду для його очищення. У деяких моделях присутня система очищення.

Купувати кавоварку рекомендується виключно у офіційних постачальників, позаяк тільки в цьому випадку ви можете бути впевненими, що перед вами оригінал пристрою відомого виробника, і зможете розраховувати на гарантію та сервіс.

Різновиди кавоварок з автокапучінатором

Збивач може встановлюватися на різні типи кавоварок, серед яких:

  • Ріжкова. Класичний прилад для приготування еспресо в ручному режимі. Працює на помеленній каві, яка завантажується в спеціальний ріжок під кожну порцію. Молоко наливається в чашку чи спеціальний контейнер і збивається автоматично або вручну. Професійні апарати оснащуються ручним капучинатором, що вимагає певних навичок, домашні працюють автоматично.
  • Капсульна. Оснащується аналогічним до попереднього типу апаратів збивачем. Відрізняється тим, що для варіння напою в прилад вставляються спеціальні капсули. Такі прилади коштують недорого і вважаються бюджетними, тому великим функціоналом не відрізняються, проте без проблем дозволяють приготувати непогану каву натисканням 1-2 кнопок.
  • Автоматична. Зернові кавомашини з капучинатором для дому або офісу – сучасні технологічні вироби, що дозволяють готувати найрізноманітніші варіанти напою. Вони мелють зерна безпосередньо перед приготуванням і збивають молочну піну у вбудованій або окремій ємності в автоматичному режимі, тому робота з ними не доставляє особливих складнощів.