Кавові машини з капучинатором

Кавові машини з капучинатором

Кавомашина Jura X8 Platinum (EA)

Виробник: JURA

79990.00 грн.

Надійні універсальні кавомашини. Універсальність моделі X8 полягає в наступному: володіє секретами приготування всього асортименту кавових напоїв на будь-який смак з молоком і молочною пінкою, різних видів чорної кави, а також класичної кави в кавнику; крім того, в цій кавомашині є різні настройки температурних режимів для підготовки гарячої води, що ос..

Акція
Акція
Кавомашина JURA ENA 8 Touch Full Metropolitan Black EU

Виробник: JURA

29990.00 грн.

39990.00 грн.

Невелика, приваблива автоматична кавомашина ENA 8 Touch Full Metropolitan Black EU для однієї чашки представлена ​​в новому дизайні з особливо простим управлінням за допомогою сенсорної панелі і штучного інтелекту, дисплей зчитує побажання замовників буквально з кінчиків їхніх пальців. Крім того, алгоритм розпізнає індивідуальні смакові переваги і автоматичн..

Акція
Кавомашина JURA E8 Piano White (EB)

Виробник: JURA

42490.00 грн.

Огляд кавомашини JURA E8 Piano White (EB) 2020. Кавомашина E8 від JURA – функціональний апарат зі стильним дизайном, який ідеально впишеться в інтер'єр. Він подарує незабутню насолоду як класичними варіантами кави (еспрессо або ристретто), так і популярними молочними варіантами, в числі яких латте, флет-уайт і капучино.Відмінними рисами кавоварки с..

Кавомашина Jura X6 Dark Inox (EA)

Виробник: JURA

58990.00 грн.

Надійне професійне обладнання, яке підготує окріп для заварювання чорної кави або чаю. Для любителів чорної кави, для тих, хто готує цей напій в професійному кавнику і хто використовує два різних температурних режиму для заварки чаю, модель X6 Dark Inox (EA) продемонструє свої переваги повною мірою. Проста й зрозуміла концепція управління особ..

Акція
Кавомашина Jura S8 Piano Black

Виробник: JURA

56990.00 грн.

Огляд кавомашини JURA S8 Piano Black . Кавомашина JURA S8 Piano Black поєднує в собі зручність використання, широкий функціонал і приємний дизайн. Приготування меленої та зернової кави, різні ступені помелу, простота обслуговування і багато іншого вигідно відрізняють кавомашину JURA S8 Piano Black від будь-яких аналогів. Особливо вирізняються ..

Акція
New
Кавомашина JURA S8 Chrom EU F-Linie 2017 (ВІТРИННИЙ ЗРАЗОК)

Виробник: JURA

47992.00 грн.

59990.00 грн.

Кавомашина JURA S8 Chrom EU F-Linie 2017 — вітринний зразок. Причина уцінки: дрібні потертості корпусу.Огляд кавомашини JURA S8 Chrom EU F-Linie 2017. Кавомашина в хромованому стилі JURA S8 Chrom EU F-Linie 2017 поєднує в собі зручність використання, широкий функціонал і приємний дизайн. Приготування меленої та зернової кав..

Акція
Кавомашина Jura E8 Moonlight Silver

Виробник: JURA

36967.00 грн.

43490.00 грн.

Огляд кавомашини JURA E8 Moonlight Silver. Кавомашина E8 від JURA – функціональний апарат зі стильним дизайном, який ідеально впишеться в інтер'єр. Він подарує незабутню насолоду як класичними варіантами кави (еспрессо або ристретто), так і популярними молочними варіантами, в числі яких латте, флет-уайт і капучино.Відмінними рисами кавоварки стали:..

Кавомашина Jura GIGA X3 Aluminium (EA)

Виробник: JURA

131990.00 грн.

Гнучкість у вищому класі. Кавомашина GIGA X3 Aluminium (EA) від JURA до найдрібніших деталей є підтвердженням інноваційного потенціалу та професіоналізму швейцарських виробників. Скрізь, де мова йде про обсяги до 150 чашок на день, вона вражає якістю, функціональністю та надійністю. У поєднанні з неперевершеною продуктивністю в усіх відношення..

Кавомашина Jura X10 Platin EU

Виробник: JURA

94990.00 грн.

Професійні кавомашини — сучасні, надійні, комфортабельні, універсальні. Кавомашина X10 Platin EU вражає універсальністю, зручністю обслуговування та індивідуальністю. Вона володіє секретами приготування всього асортименту кавових напоїв: 31 напій на будь-який смак з молоком і молочною піною, а також різні види чорної кави.Незмінно ідеальний ре..

Акція
Кавомашина JURA ENA 8 Nordic White EU (ВІТРИННИЙ ЗРАЗОК)

Виробник: JURA

26590.00 грн.

37990.00 грн.

Причина уцінки: вітринний зразок, дрібні потертості корпусу.Компактність, привабливість, простота – зі свіжомелених зерен, а не з капсул. Чудова нова автоматична кавоварка для однієї чашки – компактна, приваблива й проста – стала абсолютною необхідністю для всіх любителів кави та естетів. ENA 8 підкуповує високою якістю кавових напоїв – зі сві..

Кавомашина JURA Z10 Aluminium Black (EA)

99900.00 грн.

Вперше в світі: революційний Z10 Aluminium White з P.R.G. для приготування гарячих і холодних сортів кави. Шедевр швейцарської інженерії, новий Z10 Aluminium White Inox подвоює асортимент кавових напоїв. Одним натисканням кнопки він готує повний спектр гарячих напоїв від інтенсивного еспресо до ультрамодного білого кольору. Це також відкриває ..

Кавомашина JURA GIGA 6 Aluminium (EA)

Виробник: JURA

139990.00 грн.

Досконалість, точність і професіоналізм в новому вимірі. Компанія JURA переосмислює концепцію автоматичних кавомашин для приготування кавових напоїв з GIGA 6. Ця професійна машина для домашнього використання оснащена новітніми технологіями для досягнення видатних результатів. Зроблений з високоякісних матеріалів і зі швейцарською точністю, GIGA 6 в..

Кавомашина Jura WE8 Dark Inox (EA)

Виробник: JURA

49490.00 грн.

Огляд кавомашини Jura WE8 Dark lnox (EA). Кавомашина Jura WE8 Dark Inox, виконана з використанням швейцарської технології, дозволяє за лічені секунди приготувати безліч кавових напоїв із гарантованим неперевершеним ароматом. Серед них: ристрето (пів хвилини); еспресо (45 секунд); капучино (56 секунд); лате; флет у..

Кавомашина Jura GIGA X8 Aluminium Black (EA)

Виробник: JURA

189990.00 грн.

Для неперевершених результатів. GIGA X8 Aluminium Black (EA) — абсолютно нове покоління автоматичних кавоварок для професійного використання від компанії JURA. Вона ідеальна у всіх відносинах і професійніше в 4 рази: Абсолютно нове внутрішнє оснащення робить GIGA X8 Aluminium Black (EA) більш надійною, ефективною, інтелектуально..

Акція
Акція
Кавомашина ENA 8 Touch Full Nordic White EU

Виробник: JURA

29990.00 грн.

39990.00 грн.

Невелика, приваблива автоматична кавомашина ENA 8 Touch Full Nordic White EU для однієї чашки представлена ​​в новому дизайні з особливо простим управлінням за допомогою сенсорної панелі і штучного інтелекту. Дисплей зчитує побажання замовників буквально з кінчиків їхніх пальців. Крім того, алгоритм розпізнає індивідуальні смакові переваги і автоматично нала..

Кавомашина JURA Jura WE6 Piano Black (EA)

Виробник: JURA

39990.00 грн.

Кавомашина JURA WE6 Piano Black (EA). Кавоварка JURA WE6 Piano Black розроблена для можливості приготування чашечки кави з молоком і піною як на робочому місці, так і вдома. Вона дозволяє отримати за один раз до трьох літрів продукту. Точний, надшвидкий механізм, обладнаний шістьма ступенями регулювання, без проблем перетирає на порошок зерна, не п..

Акція
Кавомашина JURA S8 Chrom

Виробник: JURA

59990.00 грн.

Огляд кавомашини JURA S8 Chrom. Кавомашина в хромованому стилі JURA S8 Chrom поєднує в собі зручність використання, широкий функціонал і приємний дизайн. Приготування меленої та зернової кави, різні ступені помолу, простота обслуговування і багато іншого вигідно відрізняють кавомашину JURA S8 Chrom від будь-яких аналогів. Особливо вирізняються такі..

Кавомашина Jura GIGA Х3с Aluminium (EA)

137990.00 грн.

Ефективність у вищому класі. Кавомашина GIGA X3c Aluminium (EA) від JURA до найдрібніших деталей є підтвердженням інноваційного потенціалу та професіоналізму швейцарських виробників. Скрізь, де мова йде про обсяги до 150 чашок на день, вона вражає якістю, функціональністю та надійністю. У поєднанні з неперевершеною продуктивністю в усіх віднош..

Кавомашина Jura GIGA X8c Aluminium Black (EA)

Виробник: JURA

190890.00 грн.

Для неперевершених результатів. GIGA X8c Aluminium Black (EA) — абсолютно нове покоління автоматичних кавоварок для професійного використання від компанії JURA. Вона ідеальна у всіх відносинах і професійніше в 4 рази: Абсолютно нове внутрішнє оснащення робить GIGA X8c Aluminium Black (EA) більш надійною, ефективною, інтелектуальною та ще ..

Кавомашина Jura GIGA X3c Aluminium EU

Виробник: JURA

137990.00 грн.

Ефективність у вищому класі. Кавомашина GIGA X3c Aluminium EU від JURA до найдрібніших деталей є підтвердженням інноваційного потенціалу та професіоналізму швейцарських виробників. Скрізь, де мова йде про обсяги до 150 чашок на день, вона вражає якістю, функціональністю та надійністю. У поєднанні з неперевершеною продуктивністю в усіх відношеннях п..

Акція
Кавомашина JURA E8 Piano Black

Виробник: JURA

41490.00 грн.

Огляд кавомашини JURA E8 Piano Black. Кавомашина E8 від JURA – функціональний апарат зі стильним дизайном, який ідеально впишеться в інтер'єр. Він подарує незабутню насолоду як класичними варіантами кави (еспрессо або ристретто), так і популярними молочними варіантами, в числі яких латте, флет-уайт і капучино.Відмінними рисами кавоварки стали: ..

Показано з 1 по 21 із 23 (2 сторінок)

Що таке автоматичний капучинатор?

Капучинатор – необхідне пристосування кавоварки в тих випадках, коли ви віддаєте перевагу пити напій зі збитим молоком, наприклад, капучіно або латте. Вбудований збивач допомагає без особливих зусиль готувати популярні різновиди кави. Технічно він являє собою помпу з трубкою, яка вставляється в спеціальну ємність з молоком. Змішуючись з гарячим паром, воно перетворюється на повітряну піну і подається в чашку.

Деякі апарати замість вбудованого капучинатора оснащують ручної насадкою панарелло – трубкою, яка подає пар в чашку з молоком. Користуватися таким варіантом менш зручно, ніж автоматичним, та й пінка виходить далеко не завжди.

Недорогі професійні кавоварки з капучинатором дозволяють уникнути цієї проблеми. Їх без зусиль можна придбати в Києві, Дніпрі або будь-якому іншому регіоні України, скориставшись послугами нашого інтернет-магазину.

Як вибрати і купити кавоварку з капучинатором

Вибираючи кавомашини з автоматичним капучинатором, для початку слід визначитися, який тип приладу вам потрібен. Вони бувають:

  • Ручними. Являють собою спеціальну трубку, що подає назовні гарячий пар. На такій трубці додатково може бути встановлена насадка панарелло, яка розширює струмінь пару та полегшує збивання молочної пінки. Сам капучинатор буває як пластиковим, так і сталевим.
  • Напівавтоматичними. В цьому випадку до трубки прикріплений гнучкий шланг, по якому подається пар. Він опускається в ємність, яка йде в комплекті до кавоварки, або ж в будь-який контейнер або тетра-пак. Звідти подача молока здійснюється прямо в чашку, причому користувач самостійно вибирає, що робити спочатку – варити каву або збити молоко – для отримання різних варіантів напою.
  • Автоматичними. Дозволяють готувати капучіно або латте натисканням всього однієї кнопки, після якого запускається процес варіння кави та збивання молочної пінки, а готовий напій відразу наливається в чашку за вказаним алгоритмом. В таких моделях глечик вбудований в конструкцію, а в деяких варіантах навіть має термостійкі стінки, які дозволяють підтримувати швидкопсувний продукт охолодженим протягом тривалого періоду. Ціна таких апаратів досить висока, однак і служать вони дуже довго, до того ж управляти ними набагато простіше, ніж ручними або напівавтоматичними пристроями.

Після приготування важливо остудити кавоварку і пропустити крізь капучинатор гарячу воду для його очищення. У деяких моделях присутня система очищення.

Купувати кавоварку рекомендується виключно у офіційних постачальників, позаяк тільки в цьому випадку ви можете бути впевненими, що перед вами оригінал пристрою відомого виробника, і зможете розраховувати на гарантію та сервіс.

Різновиди кавоварок з автокапучінатором

Збивач може встановлюватися на різні типи кавоварок, серед яких:

  • Ріжкова. Класичний прилад для приготування еспресо в ручному режимі. Працює на помеленній каві, яка завантажується в спеціальний ріжок під кожну порцію. Молоко наливається в чашку чи спеціальний контейнер і збивається автоматично або вручну. Професійні апарати оснащуються ручним капучинатором, що вимагає певних навичок, домашні працюють автоматично.
  • Капсульна. Оснащується аналогічним до попереднього типу апаратів збивачем. Відрізняється тим, що для варіння напою в прилад вставляються спеціальні капсули. Такі прилади коштують недорого і вважаються бюджетними, тому великим функціоналом не відрізняються, проте без проблем дозволяють приготувати непогану каву натисканням 1-2 кнопок.
  • Автоматична. Зернові кавомашини з капучинатором для дому або офісу – сучасні технологічні вироби, що дозволяють готувати найрізноманітніші варіанти напою. Вони мелють зерна безпосередньо перед приготуванням і збивають молочну піну у вбудованій або окремій ємності в автоматичному режимі, тому робота з ними не доставляє особливих складнощів.