Охладитель молока JURA Cool Control Basic 0,6 л (69294)

  • 3360 грн.
  • Виробник: JURA
  • Модель: 12
  • Артикул: 69294
  • Наявність: Знято з виробництва

Відмінне охолодження і ідеальна презентація. Повітряна дрібнопориста піна або гаряче молоко для приготування стильних кавових напоїв виходять ідеальними, якщо перед підігрівом і спінюванням молоко зберігається свіжим при температурі 4°C. Охолоджуюча здатність елегантною холодильної установки Cool Control Basic становить до 25°C нижче температури навколишнього середовища. Після досягнення..

Передзамовлення

Ми передзвонимо Вам для уточнення
ВІДЕО-КОНСУЛЬТАЦІЯ

Відмінне охолодження і ідеальна презентація. 

Повітряна дрібнопориста піна або гаряче молоко для приготування стильних кавових напоїв виходять ідеальними, якщо перед підігрівом і спінюванням молоко зберігається свіжим при температурі 4°C. 

Охолоджуюча здатність елегантною холодильної установки Cool Control Basic становить до 25°C нижче температури навколишнього середовища. Після досягнення температури 4°C холодильна установка підтримує температуру молока в оптимальному діапазоні. Таким чином запобігає замерзанню молока і забезпечується економія енергії. 

Оптимальні умови для молока. 

Продумана конструкція, ретельно підібрані матеріали виготовлення і елегантний дизайн контейнера для молока від компанії JURA дозволяють зберігати молоко в ідеальних умовах - незалежно від обсягу заповнення і споживання молока. Розумні з'єднання, створені спеціально для автоматичних кавоварок JURA, а також інтуїтивно зрозумілі процеси обслуговування і очищення гарантують оптимальну гігієнічність на всьому шляху проходження молока до чашки. 

Гігієнічність - це легкоздійсненне завдання. 

Точно підігнані роз'ємні з'єднання забезпечують герметичні переходи на ділянках, де контейнер і насадка для молока з'єднуються з молочним шлангом. Вони дають можливість реалізовувати простий принцип перестановки - шляхом виконання всього лише пари простих дій вручну, що гарантує оптимальну гігієнічність як при приготуванні кавового напою з молоком, так і при подальшому проведенні автоматичного очищення системи приготування молока. 

Гарантована гігієнічність при використанні молока. 

Кращі матеріали, герметичні роз'ємні з'єднання і оптимальні температурні умови на всьому шляху проходження молока від контейнера для молока до чашки гарантують бездоганну гігієнічність. У свою чергу бездоганна гігієнічність при використанні молока дає можливість досягти неперевершеної якості всіх кавових напоїв, які готуються з молоком і прикрашаються ніжною повітряної молочної піною дрібнопористої консистенції.

У цифрах
Довжина мережевого шнура 1.6 м
Напруга / Потужність 100 - 240 В / 25 Ватт
Частота 50 - 60 Hz
Ширина 14.4 см
Висота 15.6 см
Глибина 23 см
Обсяг контейнерів 0.6 л
Діапазон температури 4 - 7 степень

Залишити відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре