Охладитель Молока JURA Cool Control Wireless 0.6 л (69404)

  • 6040 грн.
  • Виробник: JURA
  • Модель: 12
  • Артикул: 69404
  • Наявність: Знято з виробництва

Бездротовий зв'язок гарантовано!Бездротовий зв'язок став повсякденним явищем у багатьох сферах нашого життя. Тепер він охоплює і автоматичні кавоварки. Cool Control Wireless від JURA знаходиться в безперервному зв'язку з кавоваркою. Охолоджувач молока своєчасно повідомляє про брак молока для приготування наступної порції капучіно або латте маккіато. Коли рівень заповнення молока опускається н..

Передзамовлення

Ми передзвонимо Вам для уточнення
ВІДЕО-КОНСУЛЬТАЦІЯ

Бездротовий зв'язок гарантовано!

Бездротовий зв'язок став повсякденним явищем у багатьох сферах нашого життя. Тепер він охоплює і автоматичні кавоварки. 

Cool Control Wireless від JURA знаходиться в безперервному зв'язку з кавоваркою. Охолоджувач молока своєчасно повідомляє про брак молока для приготування наступної порції капучіно або латте маккіато. Коли рівень заповнення молока опускається нижче позначки датчика рівня заповнення, на дисплеї кавомашини з'являється повідомлення «Залити молоко». Це робить використання ще більш комфортним і запобігає неприємному розбризкуванню. 

Місткість ексклюзивного контейнера з високоякісної сталі складає 0,6 літра. Його продумана похила конструкція дозволяє оптимально використовувати  молоко. Контейнер з високоякісної сталі легко виймається; завдяки байонетному фіксатору його без зусиль можна відкрити, заповнити, при необхідності помістити в холодильник, а також помити в посудомийній машині.

* (Версія програмного забезпечення M V01.22 / D V01.12 і вище) Якщо у Вас з'явилися питання про версії програмного забезпечення, зв'яжіться з фахівцями гарячої лінії JURA.

Оптимальні умови для молока. 

Продумана конструкція, ретельно підібрані матеріали виготовлення і елегантний дизайн контейнера для молока від компанії JURA дозволяють зберігати молоко в ідеальних умовах - незалежно від обсягу заповнення і споживання молока. Розумні з'єднання, створені спеціально для автоматичних кавоварок JURA, а також інтуїтивно зрозумілі процеси обслуговування і очищення гарантують оптимальну гігієнічність на всьому шляху проходження молока до чашки.

Гігієнічність - це легко здійсненне завдання. 

Точно підігнані роз'ємні з'єднання забезпечують герметичні переходи на ділянках, де контейнер і насадка для молока з'єднуються з молочним шлангом. Вони дають можливість реалізовувати простий принцип перестановки - шляхом виконання всього лише пари простих дій вручну, що гарантує оптимальну гігієнічність як при приготуванні кавового напою з молоком, так і при подальшому проведенні автоматичного очищення системи приготування молока.

Гарантована гігієнічність при використанні молока. 

Кращі матеріали, герметичні роз'ємні з'єднання і оптимальні температурні умови на всьому шляху проходження молока від контейнера для молока до чашки гарантують бездоганну гігієнічність. У свою чергу бездоганна гігієнічність при використанні молока дає можливість досягти неперевершеної якості всіх кавових напоїв, які готуються з молоком і прикрашаються ніжною повітряної молочної піною дрібнопористої консистенції.

Переваги
Функція бездротового з'єднання Да
У цифрах
Довжина мережевого шнура 1.6 м
Напруга / Потужність 100 - 240 В / 25 Ватт
Частота 50 - 60 Hz
Вага 1.5 кг
Ширина 14.4 см
Висота 15.6 см
Глибина 23 см
Обсяг контейнерів 0.6 л

Залишити відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре