JURA LIVE

Ми розуміємо, як складно буває зробити вибір і оформити замовлення, коли опису продукту та його функцій недостатньо й все ще залишаються питання.
Тепер вибирати кавомашину для себе або в подарунок своїм близьким буде набагато простіше й приємніше. Адже ми раді представити вашій увазі JURA LIVE.

JURA LIVE – це персональні онлайн-консультації від експертів JURA, які не тільки допоможуть вам визначитися з потрібною моделлю, але й продемонструють її можливості в режимі реального часу за допомогою відео-дзвінка.

Ви будете направлені до одного з наших фахівців у обладнану демо-студію, де він докладно відповість на всі питання щодо лінійки кавомашин і аксесуарів, а також допоможе побачити продукт у дії.Як це працює?

Натисніть на спливаюче зелене віконце справа на екрані, та ви автоматично будете перенаправлені на експерта JURA в відео-режимі.

Зверніть увагу, що ми не отримуємо доступ до вашої відеокамери: ваше відео-зображення для нас недоступне, ви зможете спілкуватися з нами, використовуючи мікрофон або клавіатуру.
Персональна консультація експерта в один клік. Зв'яжіться з нами сьогодні, й ми відповімо на всі ваші питання!


Години роботи:

Понеділок – п'ятниця
З 10:00 до 17:00