Операционная система JURA - J.O.E.®

 • 0 грн.
 • Виробник: JURA
 • Модель: 12
 • Артикул:
 • Наявність: Передзамовлення

Безкоштовна операційна система для інтуїтивного сенсорного керування. Система JURA Operating Experience (J.O.E.®) переносить всі функції автоматичної кавомашини JURA на Ваш смартфон і навіть на годинник Apple Watch. Дайте своїм улюбленим напоям назви і забезпечте їх зображенням на Ваш вибір. За допомогою повзунка Ви можете адаптувати настройки до особистих вподобань.Завдяки J.O.E.® Ваші індив..

Передзамовлення

Ми передзвонимо Вам для уточнення
ВІДЕО-КОНСУЛЬТАЦІЯ

Безкоштовна операційна система для інтуїтивного сенсорного керування. 

Система JURA Operating Experience (J.O.E.®) переносить всі функції автоматичної кавомашини JURA на Ваш смартфон і навіть на годинник Apple Watch. Дайте своїм улюбленим напоям назви і забезпечте їх зображенням на Ваш вибір. За допомогою повзунка Ви можете адаптувати настройки до особистих вподобань.

Завдяки J.O.E.® Ваші індивідуальні настройки приготування напоїв завжди будуть з Вами. J.O.E.® інформуватиме Вас про поточний стан, дасть знати, наприклад, коли необхідно поповнити воду або кавові зерна.

Додаток * J.O.E.® сумісно з усіма кавомашинами JURA, що мають систему Smart Connect.

Технічні вимоги до планшету:

 • Android-Version 5.1.1+ або вище
 • iOS-Version 10.3.2+ або вище
 • Bluetooth-Version 4.0+ або вище

  Ви можете завантажити J.O.E.® тут:

   

Інтуїтивне управління. 

З інтуїтивно зрозумілою структурою J.O.E.® стає новим фаворитом на кожному смартфоні і планшеті. Завдяки простому з'єднанню з системою Smart Connect кавомашини через Bluetooth додаток J.O.E.® відкриває шлях в світ ідеально приготованої кави за Вашим смаком. Будь-то текстовий або сенсорний дисплей - J.O.E.® як найсучасніший призначений для користувача інтерфейс робить революцію в області взаємодії з кавовими машинами JURA. 

Клавішні комбінації Siri. 

Завдяки системі J.O.E.® Ваша автоматична кавоварка JURA буде розуміти вас з півслова. Дайте своїм улюбленим напоям спеціальні комбінації клавіш Siri (починаючи з ОС iOS 12) і використовуйте всі різноманіття можливостей, пропонованих системою Voice Command. 

Годинники Apple Watch. 

J.O.E.® синхронізує інформацію по останньому обраному напої з Вашим годинником Apple Watch. Таким чином, Ви зможете знову і знову готувати свій улюблений напій з індивідуальними налаштуваннями просто доторкнувшись до годинника Apple Watch. 

Обслуговування. 

Крок за кроком J.O.E.® дозволяє проходити всі програми обслуговування за допомогою графічних і текстових інструкцій. При необхідності короткі відеоролики з інструкціями по управлінню допоможуть вирішити виниклі питання. Так легко дотримується стандарт гігієнічності компанії JURA з сертифікацією TÜV.

Залишити відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре