Підставка-охолоджувач JURA Glacette white

  • 1490.00 грн.
  • Модель: 24168
  • Артикул: 24168
  • Наявність: Є в наявності

JURA Glacette white - чудове доповнення до скляного контейнера для молока.Від глясета, ідеально доповнюючий скляний контейнер для молока, неможливо відмовитися тим, хто хоче побалувати свою сім'ю і гостей кавовими напоями з молоком. Завдяки глясету молоко в скляному контейнері залишається прохолодним протягом двох годин, завдяки чому забезпечуються оптимальні умови для отримання бездоганного ..

ВАРІАНТИ КОЛЬОРІВ:


ВІДЕО-КОНСУЛЬТАЦІЯ
JURA Glacette white - чудове доповнення до скляного контейнера для молока.
Від глясета, ідеально доповнюючий скляний контейнер для молока, неможливо відмовитися тим, хто хоче побалувати свою сім'ю і гостей кавовими напоями з молоком. Завдяки глясету молоко в скляному контейнері залишається прохолодним протягом двох годин, завдяки чому забезпечуються оптимальні умови для отримання бездоганного смаку кави з молоком.

Завдяки пасивному процесу охолодження молоко в глясете залишається свіжим навіть при відсутності електроживлення, що гарантує оптимальні умови для приготування кавових напоїв з молоком і молочною піною.

Через пригвинчуване днище кришки в Glacette можна вставляти і виймати охолоджуючу манжету. Форма ідеально вписується в концепцію дизайну і підходить до всіх кавових машин JURA.
Охолоджуючу манжету можна зручно помістити на ніч в морозильну камеру, де вона займе зовсім небагато місця. До ранку вона заморозиться. Встановлена ​​в глясет, вона буде зберігати молоко в скляному контейнері прохолодним протягом 2 годин.

Залишити відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре