Професійна насадка для приготування щільної піни (24251)

  • 2790 грн.
  • Виробник: JURA
  • Модель: 24251
  • Артикул: 24251
  • Наявність: Є в наявності

Багатофункціональний капучинатор спеціально розроблений для приготування кавових напоїв із молоком та молочною піною. Ви можете використовувати його для приготування смачного латте маккіато, капучіно або гарячого молока та молочної піни для гарячого шоколаду – щоразу з відмінними результатами. У поєднанні з кавою вищої якості ця технологія повністю змінює уявлення про каву. Це різниця, яку ви..

ВІДЕО-КОНСУЛЬТАЦІЯ
Багатофункціональний капучинатор спеціально розроблений для приготування кавових напоїв із молоком та молочною піною. Ви можете використовувати його для приготування смачного латте маккіато, капучіно або гарячого молока та молочної піни для гарячого шоколаду – щоразу з відмінними результатами. 
У поєднанні з кавою вищої якості ця технологія повністю змінює уявлення про каву. Це різниця, яку ви можете побачити та відчути. 
Для ефективного очищення та оптимальної гігієни професійний спінювач дрібної піни тепер оснащений змінним носиком для молока. Для гігієни ми рекомендуємо регулярно змінювати змінний дозатор молока (приблизно кожні 2 місяці).
На першому етапі багатокамерної системи молоко спінюється відповідно до стандартів професійного баріста. Революційна технологія тонкої піни створює молочну піну з дрібною текстурою і стійкою консистенцією, завдяки чому кожен ковток приносить задоволення небу та мові. З другого краю етапі молоко всмоктується, та був нагрівається.

Революційна технологія тонкої піни. 

Революційна технологія тонкої піни, дрібнозерниста молочна піна з довготривалою консистенцією.

Дизайн. 

Простий елегантний дизайн.

Легко почистити. 

Тепер зі змінним носиком для молока для ефективного очищення та оптимальної гігієни.

Залишити відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре