JURA і Роджер ФедерерРоджер Федерер, представник компанії JURA.

Багаторазовий володар звання чемпіона турніру Великого Шолома представлятиме компанію JURA як в Швейцарії, так і в інших країнах світу; він буде передавати інформацію про основні переваги компанії:

  • експлуатаційні якості кавоварок
  • точність роботи
  • елегантність
  • престиж
  • пристрасть до досконалості.

З 2006 року JURA співпрацює з Роджером Федерером у якості посла свого бренду.Обидва поділяють спільні цінності, такі як: швейцарське походження, працьовитість, точність, елегантність і прагнення до досконалості.

На честь найуспішнішого тенісиста JURA відкрила меморіал у своїй штаб-квартирі в Нідербухсітені: перша в світі алея слави Роджера Федерера, несуча необхідність відвідування для всіх шанувальників харизматичної легенди спорту.

Відвідайте перший офіційний "досвід Федерера" і слідуйте по стопах цього унікального тенісиста. Роджер Федерер дуже люб'язно позичив оригінальні призи, костюми та інші пам'ятні речі, щоб зробити Алею слави воістину унікальний для відвідувачів. Серед відображуваних об'єктів є: перший трофей ATP Роджера і оригінальний кубок Вімблдону.


Помилуватися на першу в світі «живу» 3D-фігуру Роджера Федерера можна на АЛЕЇ СЛАВИ. Можна особливо виділити те, що відвідувачі можуть також отримати на пам'ять спільну фотографію з Роджером Федерером на престижному газоні Вімблдону!

Ми будемо раді побачити вас на виставці JURAworld of Coffee!