Фільтр для води CLARIS White 3шт (68739)

  • 1390 грн.
  • Модель: 68739
  • Артикул: 68739
  • Наявність: Передзамовлення

Хто хоч раз спробував джерельну воду знає, що між природним життєвим еліксиром і обробленою водою з-під крана - ціла прірва. Завдяки використанню змінного фільтра JURA CLARIS виходить свежефільтрована вода для приготування кави та чаю, яка зберігає свої корисні властивості. Підходить для будь-якої водопровідної води. Дія CLARIS White засноване на професійному принципі дозованої подачі во..

Передзамовлення

Ми передзвонимо Вам для уточнення
ВІДЕО-КОНСУЛЬТАЦІЯ

Хто хоч раз спробував джерельну воду знає, що між природним життєвим еліксиром і обробленою водою з-під крана - ціла прірва. Завдяки використанню змінного фільтра JURA CLARIS виходить свежефільтрована вода для приготування кави та чаю, яка зберігає свої корисні властивості. 

Підходить для будь-якої водопровідної води. 

Дія CLARIS White засноване на професійному принципі дозованої подачі води, тому вода завжди фільтрується саме в тій кількості, яка необхідна для приготування напою. Завдяки революційної формулою змінні фільтри відмінно підходять для будь-якої водопровідної води. Спеціально адаптований гранулят відфільтровує вапно до оптимальної кількості (навіть при низькій жорсткості води) і з неперевершеною ефективністю знижує рівень вмісту всіх шкідливих речовин. При цьому мінерали і фториди, які є основними носіями смакових властивостей, повністю зберігаються. Завдяки оптимальній в кожному випадку стабілізації вапна і ефективної фільтрації шкідливих речовин фільтр CLARIS завжди гарантує гарну якість води для отримання ідеального аромату кави. 

При правильному використанні CLARIS повністю відпадає необхідність у видаленні вапняних відкладень солей. Це робить експлуатацію більш комфортною і заощаджує Ваш дорогоцінний час. Чисті трубопроводи, нагрівальні елементи і насос без вапняних відкладень солей безперечно продовжують термін служби Ваших автоматичних кавоварок, сприяючи збереженню їх вартості. 

Тільки оригінальні змінні фільтри CLARIS за своєю конструкцією та характеристикам повністю відповідають параметрам автоматичних кавоварок JURA. Тому при покупці фільтрів обов'язково переконайтеся в наявності знака якості JURA. Це того варто. 

Змінний фільтр JURA CLARIS, розроблений спеціально для автоматичних кавових машин JURA, відрізняється значенням рН, нейтральним для приготування кави, і встановлюється безпосередньо в бункері для води. 

Змінний фільтр CLARIS White може використовуватися з кавоварки, в бункері для води яких встановлено утримувач фільтра чорного кольору.

Залишити відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре