Рідина для очистки молочної системи JURA 1л

  • 732.00 грн.
  • Виробник: JURA
  • Модель: 62536
  • Артикул: 62536
  • Наявність: Знято з виробництва

Технологія тонкої піни JURA встановлює нові стандарти. Революційна технологія отримання тонкої піни дозволяє створити молочну піну з дрібної текстурою і тривалої консистенцією, завдяки якій кожен ковток приносить задоволення для неба і мови. Ви можете насолодитися такими фірмовими сортами кави, як латте макіато, капучино, еспресо макиато і флейт уайт чудової якості. Щоб ви могли кожен раз насолодж..

ВІДЕО-КОНСУЛЬТАЦІЯ
Технологія тонкої піни JURA встановлює нові стандарти. Революційна технологія отримання тонкої піни дозволяє створити молочну піну з дрібної текстурою і тривалої консистенцією, завдяки якій кожен ковток приносить задоволення для неба і мови. Ви можете насолодитися такими фірмовими сортами кави, як латте макіато, капучино, еспресо макиато і флейт уайт чудової якості. Щоб ви могли кожен раз насолоджуватися чудовим кавовим напоєм, компанія JURA розробила очищувач молочної системи.
Склад спеціально адаптований для використання в повністю автоматичних кавоварка JURA для приготування кавових напоїв і забезпечує надзвичайно ефективну очистку без пошкодження матеріалу. В результаті продовжується термін служби вашої повністю автоматичної кавомашини для приготування кавових напоїв. Просте ополіскування носика для молока за допомогою очищувача видаляє залишки молока і молочний жир, і автомат проходить гігієнічну очистку для наступного використання.

Залишити відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре