Таблетки для декальцинації 3pcs, від компанії JURA

  • 690 грн.
  • Виробник: JURA
  • Модель: 61848
  • Артикул: 61848
  • Наявність: Є в наявності

Вапняні відкладення солей - головні вороги всіх автоматичних кавоварок. Для продовження терміну служби своїх автоматичних кавоварок компанія JURA розробила спеціальну таблетку для 2-фазного видалення вапняних відкладень солей, яка видаляє відкладення солей і одночасно забезпечує дбайливий догляд за машиною. 2-фазне видалення вапняних відкладень солей. Таблетки для видалення вапняних..

ВІДЕО-КОНСУЛЬТАЦІЯ

Вапняні відкладення солей - головні вороги всіх автоматичних кавоварок. 

Для продовження терміну служби своїх автоматичних кавоварок компанія JURA розробила спеціальну таблетку для 2-фазного видалення вапняних відкладень солей, яка видаляє відкладення солей і одночасно забезпечує дбайливий догляд за машиною. 

2-фазне видалення вапняних відкладень солей. 

Таблетки для видалення вапняних відкладень солей з оптимізованою швидкістю розчинення, створені спеціально для автоматичних кавоварок JURA, забезпечують ретельне і ефективне видалення вапняних відкладень солей з тривалою дією. 

При цьому весь процес очищення тепер складається з двох фаз: 

  • Перша фаза: Ретельне видалення повністю всіх залишкових відкладень в кавомашині. 
  • Друга фаза: Покриття системи подачі рідини захисним шаром для тривалої захисту від корозії трубопроводів і термоблока. 

Тільки оригінальні таблетки для видалення вапняних відкладень солей компанії JURA гарантують повну гігієнічність і захист. Всі формули захисту і склади, розроблені нашою компанією, ідеально адаптовані до процесів і матеріалами автоматичних кавоварок JURA.

Без фосфатів. 

Чітко виражене усвідомлення відповідальності за навколишнє середовище грає таку ж важливу роль в компанії JURA, як і дбайливе ставлення до ресурсів та енергії. Тому JURA також при виробництві оригінальних таблеток для видалення вапняних відкладень солей використовує тільки ті складові, які не містять фосфати. Оптимізована формула гарантує сертифіковану TÜV гігієнічність і одночасно піклується про навколишнє середовище і ідеальні результати в приготуванні кави.

Завжди ідеальний смак кави завдяки гігієнічності, сертифікованої TÜV. 

Міжнародна незалежна інспекційна організація TÜV Rheinland видала компанії JURA сертифікат за мікробіологічну чистоту автоматичних кавоварок, що присуджується відповідно до жорстких критеріїв. Він підтверджує, що оригінальні засоби для обслуговування від компанії JURA, ідеально адаптовані до програм з електронним управлінням, гарантують сертифіковану TÜV гігієнічність і чистоту всіх автоматичних кавоварок JURA.

Вапняні відкладення солей: причина зміни смаку і несправностей. 

При нагріванні води утворюються вапняні відкладення. Звуження ліній в результаті утворення вапняних відкладень солей призводить не тільки до збільшення часу нагрівання і, як наслідок, підвищення витрати електроенергії, а й ризику повного виходу з ладу кавомашини. Однак вапняні відкладення солей не тільки можуть пошкодити кавоварку, а й погіршити смак кави. 

Хоча в незначних кількостях вапно є важливою смаковою речовиною, занадто високий її вміст призводить до появи стороннього присмаку у води і перешкоджає оптимальному розкриттю аромату кави, в тому числі з причини перепадів температури води.

Залишити відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре