Технічна підтримка


Консультації для клієнтів.

Чому автоматична кавоварка?
 • Ви робите свідомий вибір на користь повністю автоматичної кавомашини JURA, тому що ...
 • Ви можете вибирати кавові зерна будь-якого сорту з величезної кількості бреендів.
 • Філософія приготування з свіжемолотої і свіжозвареної кави ідеально підходить під Ваш смак.
 • Ви можете приготувати чашку ідеальної свіжемолотої кави одним натисканням на кнопку.
 • Ви бачите себе частиною навколишнього середовища і хочете допомогти зберегти його.


Свобода вибору кави.

З повністю автоматичною кавоваркою JURA Ви можете вибирати каву на свій смак з практично необмеженого різноманітності існуючих сортів. Ви можете дозволити собі ексклюзивний кавовий бленд, або раритетний, навіть просто - кава, куплена в звичайному магазині. Наші машини створені таким чином, щоб витягти все найкраще з будь-якого сорту кавових зерен, будь-якого ступеня обсмаження.


Свіжа кава кожен раз, коли Ви побажаєте.

Обжарка - це процес, який наділяє кавові зерна їх чудовим ароматом. У каві міститься більше 1000 різних ароматичних компонентів, що робить її одним з найбільш ароматних продуктів. Природа подарувала нам ідеальну упаковку для збереження аромату: кавове зерно.


Кава на Ваш смак і просте обслуговування одним натисканням на кнопку.

Повністю автоматичні кавоварки JURA розроблені для того, щоб завжди створювати ідеальну каву. Вони мають безліч різноманітних, програмованих налаштувань, необхідних для того, щоб Ви могли насолоджуватися кавовими напоями з таким ароматом, насиченістю і фортецею, які б відповідали Вашим індивідуальним смаком.


Від ристретто до латте макіато - ідеальна чашка кави, одним натисканням на кнопку.

Для ідеальної кави при кожному заварюванні важливо щодня піклуватися про Вашу кавомашину і слідувати декільком простим правилам гігієнічного догляду, що стосуються молока, кави і води.

Повністю автоматичні кавоварки JURA мають кілька вбудованих програм обслуговування, які запускаються одним натисненням на кнопку:

 • Активація / деактивація промивання
 • Очищення
 • Декальцинація (використання фільтра CLARIS plus від JURA)
 • Очищення і промивання системи капучино


Розумна екологічність.

Ефективність споживання енергії.

Шанобливе ставлення до нашої планети і її ресурсів має важливе значення для компанії JURA. Саме тому наші повністю автоматичні кавоварки використовують інноваційні технології та режими збереження енергії, щоб уникнути зайвого енергоспоживання і сприяти збереженню енергії. Незалежні тести показали, що кавомашини JURA знаходяться серед кращих, коли справа стосується енергозбереження.

Зробіть вибір на користь навколишнього середовища та скоротіть витрати на електроенергію. Насолоджуйтеся більш ніж 140 чашками кави з одного кілограма кавових зерен. Отримайте вигоду від скорочення витрат на електроенергію, за допомогою повністю автоматичних кавомашин JURA.


Екологічність.

Кавові зерна - це легко утилізований продукт, використовуючи його, Ви робите внесок у захист навколишнього середовища. Кавові відходи легко можуть бути компостувати або використані в якості добрива для декоративних рослин, зберігаючи дорогоцінні ресурси.


Швейцарська якість.

Точність.

Увага до деталей втілена в кожному виробі JURA і виражена різними способами. Один із прикладів - точна кавомолка Aroma, завжди забезпечує свіжий помел кавових зерен саме до тієї міри, яка необхідна для ідеально приготованої кави. Один лише її дизайн - це витвір сучасного інженерного мистецтва. Кількість, властивості і кут нахилу жорен розраховані на досягнення максимальної продуктивності і оптимальне збереження аромату кави, в той же час гарантуючи зносостійкість і довговічність кавомолки.


Насолода.

Справжня насолода від компанії JURA завжди починається зі свіжих кавових зерен. Будь-який бариста скаже вам, що кавові зерна повинні акуратно перемелюватись точно до потрібного ступеня. Тільки в такому випадку вони набувають оптимального смак, розкривають повний інтенсивний аромат в чашці і покривають кожну порцію еспресо бархатисто-м'якою, багатою і ніжною кавовий кремою.


Довговічність.

Десятиліттями компанія JURA виготовляє всі свої вироби таким чином, щоб після технічного обслуговування або ремонту вони залишалися як нові впродовж довгих років. Матеріали підбираються з урахуванням їх міцності і витривалості. Завдяки всесвітній мережі сервісних станцій вироби довго зберігають свої якості. Сучасні технології максимально підвищують енергоефективність і знижують споживання енергії в режимі очікування. Клієнти JURA допомагають захищати навколишнє середовище і майбутнє планети.


Ключові технології: Насолода справжньою кавою - з свіжомелених зерен, а не з капсул.

Приготування чашки чудової кави по Вашому індивідуальному смаку зі свіжих зерен, змелених і зварених простим натисканням кнопки, менш ніж за 60 секунд.


Кавомолка AromaG3.

Перед кожним приготуванням перемелюють свіжі кавові зерна, що гарантує максимально повний аромат. Змінюючи настройки кавомолки, можна вибирати необхідний ступінь помелу кавових зерен. Це впливає на час протікання води, так званий час екстракції. Чим дрібніше помел кави, тим більше інтенсивним буде аромат. Кут нахилу жорен в конусі кавомолки AromaG3 був вдосконалений. Таким чином інженерам JURA вдалося значно підвищити її продуктивність. В результаті ідеальний аромат кави в усьому його природному багатстві і повноті розкривається вдвічі швидше.


Intelligent Water System (I.W.S.®) з CLARIS Smart.

Кава на 98% складається з води. Це означає, що свіжа холодна вода вкрай важлива для отримання ідеально приготованої кави. При нагріванні води виникають вапняні відкладення солей. Якщо воду не фільтрувати, це призводить до утворення накипу в кавомашині. Компанія JURA пропонує розумне рішення проблеми: змінний фільтр CLARIS plus.

 • Він захищає кавоварку від вапняних відкладень солей і продовжує її термін служби.
 • Немає необхідності видаляти вапняні відкладення солей в кавомашині.
 • Ви гарантовано отримуєте незмінно високу якість води, а отже і кави.
 • Революційна технологія інтелектуальної системи подачі води (Intelligent Water System, I.W.S.®) дозволяє автоматично розпізнавати вставлений фільтр без необхідності програмування.


Intelligent Pre-Brew Aroma System (I.P.B.A.S. ©) і Pulse Extraction Process (P.E.P.®).

I.P.B.A.S. - це технологія попереднього заварювання, яка максимально розкриває аромат кави будь-якої суміші і будь-який обсмажування. Заварний блок - це центральний компонент повністю автоматичної кавомашини. Регульований заварний блок JURA вміщує від 5 до 16 г меленої кави. Це дає Вам можливість адаптувати каву до Вашого особистого смаку. Процес імпульсної екстракції (Pulse Extraction Process, P.E.P.®) служить для максимального збереження аромату навіть для кавових напоїв невеликого обсягу таких, як еспресо або ристретто. Вода з коротким тактом пропускається під тиском через порцію меленої кави, оптимізуючи час екстракції.


Приготування молока і молочної піни, регулювання температури.

Такі кавові напої, як капучино, латте маккіато і інші готуються з використанням молока або молочної піни. Насадки для приготування капучино від компанії JURA дозволяють Вам створювати ці напої за лічені миті. За допомогою новаторських насадок JURA для приготування молочної піни можна збити дрібнопористу піну, що довго зберігає свою консистенцію, завдяки революційній технології приготування дрібнопористої піни або просто нагріти молоко до необхідної температури.