Термос-контейнер JURA для молока з нержавіючої сталі 0.6 l (65381)

  • 3390 грн.
  • Виробник: JURA
  • Модель: 12
  • Артикул: 65381
  • Наявність: Знято з виробництва

Цей елегантний по формі термос-контейнер є практичним доповненням для любителів кавових напоїв з молоком. Контейнер (місткістю 0,6 л) зберігає молоко холодним увесь день. Оптимальні умови для молока. Продумана конструкція, ретельно підібрані матеріали виготовлення і елегантний дизайн контейнера для молока від компанії JURA дозволяють зберігати молоко в ідеальних умовах - незалежно від об..

Передзамовлення

Ми передзвонимо Вам для уточнення
ВІДЕО-КОНСУЛЬТАЦІЯ

Цей елегантний по формі термос-контейнер є практичним доповненням для любителів кавових напоїв з молоком. Контейнер (місткістю 0,6 л) зберігає молоко холодним увесь день. 

Оптимальні умови для молока. 

Продумана конструкція, ретельно підібрані матеріали виготовлення і елегантний дизайн контейнера для молока від компанії JURA дозволяють зберігати молоко в ідеальних умовах - незалежно від обсягу заповнення і споживання молока. Розє'мні з'єднання, створені спеціально для автоматичних кавоварок JURA, а також інтуїтивно зрозумілі процеси обслуговування і очищення гарантують оптимальну гігієнічність на всьому шляху проходження молока до чашки. 

Гігієнічність - це легкоздійсненне завдання. 

Точно підігнані роз'ємні з'єднання забезпечують герметичні переходи на ділянках, де контейнер і насадка для молока з'єднуються з молочним шлангом. Вони дають можливість реалізовувати простий принцип перестановки - шляхом виконання всього лише пари простих дій вручну, що гарантує оптимальну гігієнічність як при приготуванні кавового напою з молоком, так і при подальшому проведенні автоматичного очищення системи приготування молока.

Гарантована гігієнічність при використанні молока. 

Кращі матеріали, герметичні роз'ємні з'єднання і оптимальні температурні умови на всьому шляху проходження молока від контейнера для молока до чашки гарантують бездоганну гігієнічність. У свою чергу бездоганна гігієнічність при використанні молока дає можливість досягти неперевершеної якості всіх кавових напоїв, які готуються з молоком і прикрашаються ніжною повітряної молочної піною дрібнопористої консистенції.

У цифрах
Вага 0,5 кг
Ширина 7,5 см
Висота 22,2 см
Обсяг контейнерів 0,6 л

Залишити відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре