Терміни та символиРК - дисплей з активною матрицею.

РК-дисплей з активною матрицею з функцією вибору в меню смуги прокрутки для зрозумілого і інтуїтивного управління.

Ця ідея управління встановлює нові стандарти. Дає привабливий і чітко впорядкований огляд кавових напоїв на сучасному дисплеї. Вибираємо за допомогою RotarySelection напій, який хочемо, натискаємо кнопку, розслабляємося і насолоджуємося чудовим смаком кави.

Ще ніколи обслуговування і програмування були настільки простими і інтуїтивно зрозумілими. Текстові повідомлення та візуальні індикації автоматичної кавомашини дозволяють легко орієнтуватися в усіх меню і в задачах програмування. Неважливо, чи хочете Ви виконати точну настройку для приготування латте маккіато або зорієнтуватися в програмі обслуговування - інтерактивна система навігації буде Вашим надійним провідником на шляху до мети.


Дисплейна діалогова система.

Завдяки зрозумілому текстовому керівництву на дисплеї управління і програмування будуть легкими, навіть для недосвідчених користувачів.


Багатобарвний дисплей з текстовою індикацією.

Кофемашина ENA обладнана 3-кольоровим дисплеєм з текстовою індикацією. Кольори дисплейних текстів вказують на статус кавомашини ENA і помітно спрощують користування машиною.
Energy Save Mode (E.S.M.) © - ЕСР.

Завдяки Energy Save Mode (E.S.M. ©) енергозберігаючий потенціал машини може бути відрегульований відповідно до Ваших побажань, може бути зекономлено до 40% енергії. Якщо ж Ви їдете на довгий період, машина може бути повністю відключена від джерела енергії.


P.E.P.®.

Процес імпульсної екстракції (Pulse Extraction Process, P.E.P.®) забезпечує оптимальний час екстракції. Так, для приготування кавових напоїв з коротким часом приготування (ристретто і еспрессо) гаряча вода з тактовою частотою, оптимально відрегульованим відповідно до кількості води, пропускається під тиском через порцію меленої кави. Ця унікальна інновація забезпечує розкриття ароматів, дозволяючи насолодитися еспресо найвищої якості.


Ізоляція шуму.

В результаті кооперації з акустичним інженерами звук під час помелу, типовий для повністю автоматичних кавових машин, був ефективно пригнічений до фонового шуму. 


Інтелектуальна система подачі води (Intelligent Water System I.W.S.®).

Інтелектуальна система подачі води забезпечує автоматичне розпізнавання фільтра в бункері для води, гарантуючи, таким чином, найбільш надійне і ефективне використання фільтра в бункері для води.


Інтелектуальна система попереднього нагріву.

Інтелектуальна система попереднього нагріву для гарячої кави, починаючи з першої порції.


Інтелектуальна система попереднього змочування (Intelligent Pre Brew Aroma System I.P.B.A.S. ©).

Ідеальної кави не приготувати без застосування спеціальних технологій. З цієї причини інженери компанії JURA розробили систему, завдяки якій з кави будь-якого виду і будь-якого ступеня обсмаження завжди виходить напій з оптимальними смаковими якостями. Інтелектуальна система попереднього змочування (I.P.B.A.S. ©) є невід'ємним доповненням до кавомашини для всіх знавців і любителів кави.


Швейцарська інноваційність та якість.

Любов до безкомпромісного якості кавових напоїв, видатногу дизайну і інноваційних технологій постійно надихає наших співробітників відділу розробок і мотивує їх до створення нових рішень і до досягнення найвищих результатів.

Всі автоматичні кавоварки компанії JURA розробляються в Швейцарії - в сучасних робочих умовах, що сприяють обміну досвідом між експертами. Починаючи з заснування компанії у 1931 році, якісний підхід до виготовлення вважається одним з достоїнств марки JURA. Сучасні стандарти виробництва і постійний контроль за якістю є гарантами найвищої якості виготовлення і продукції.

Результат даного способу мислення приносить безпосередню користь нашим клієнтам, так як той, хто вибирає продукцію JURA, також вибирає:

  • довговічність,
  • незмінну якість,
  • можливість приготування безлічі кавових напоїв одним натисканням кнопки,
  • чудовий дизайн,
  • інноваційність та високу точність.

Для інженерів компанії JURA в області досліджень і розробок такі традиційні цінності, як інноваційність, точність і надійність є стандартом. Ви, як і фахівці нашого стратегічного виробничого партнера, поєднуєте Ваші сфери діяльності з любов'ю до кави. Високоякісна, надійна і довговічна продукція є результатом нашої роботи і прагнення до досконалості.
Kавомолка Aroma +

Високопродуктивна кавомолка Aroma + дозволяє скоротити час помелу і рівень шуму до 50%. Геометрія конструкції і вдосконалене зубчасте з'єднання забезпечують стабільні результати помелу протягом всього терміну експлуатації машини.


Кавомолка Aroma G3.

Шестиступінчаста кавомолка AromaG3 нової конструкції приваблює своєю новою оптимізованої архітектурою, завдяки якій вона перемелює кавові зерна безпосередньо перед приготуванням напою і забезпечує швидке і в той же час особливо дбайливе перемелювання кавових зерен, досягаючи ідеальної тонкощі помелу. Також значно знижені тривалість помелу і рівень шуму.


Точна кавомолка.

Правильний помел кави - це ключовий елемент, що визначає якість кави. Це гарантує кавомолка з шістьма конічними жорнами, виготовлена з нержавіючої сталі.


Регулювання кількості води для приготування кави.

Ви можете легко встановити кількість води для приготування кави, що відповідає розміру Вашої чашки.


Контроль кількості кавових зерен.

Контроль кількості кавових зерен поклав край роботі кавомолки вхолосту і приготування напівпорожніх чашок кави, тому що в потрібний час машина повідомляє Вам про необхідність поповнити контейнер. Оптичний пристрій відстежує рівень кавових зерен в контейнері.


Zero Energy Switch - 0 - вимикач енергії.

Завдяки цій запатентованої інноваційної технології компанії JURA, при виключенні кавомашини перериваються розпочаті процеси приготування. Подача кави триває до повного завершення, і лише потім починається процес промивання, що автоматично запускається при виключенні кавомашини. Після закінчення промивання система вимикання повністю відключає кавоварку від електромережі.


Rotary Selection.

Ця ідея управління встановлює нові стандарти. Дає привабливий і чітко упорядкований огляд кавових напоїв на сучасному дисплеї. Вибираємо за допомогою RotarySelection напій, який хочемо, натискаємо кнопку, розслабляємося і насолоджуємося чудовим смаком кави.


Поворотний перемикач Rotary Switch.

Завдяки поворотному перемикачу Rotary Switch програмування стає зовсім нескладним заняттям. За допомогою поворотного перемикача Ви можете вибирати необхідну Вам кількість води і легко проходити всі кроки програмування. Простим обертанням і натисненням Ви можете змінювати налаштування відповідно до своїх смакових переваг.
Насадка для приготування капучино.

Каппучино натисненням однієї кнопки: капучіно натисненням однієї кнопки без необхідності переставляти чашку.


Професійна насадка для приготування капучино Profi Cappuccino.

За допомогою професійного автоматичного пристрою для приготування капучино Profi Cappuccino Ви можете приготувати молочну пінку для ідеального капучино або тепле молоко для смачного латте маккіато.


2-рівнева насадка для спінювання та підігріву.

Завдяки 2-рівневої насадки для збивання Ви можете як підігріти молоко (для кави латте), так і збити його в пінку (для капучіно).


Насадка для подачі гарячої води.

Насадка для подачі гарячої води встановлюється одним рухом руки і забезпечує рівномірну подачу води.


Насадка для приготування дрібнопористої піни.

До уваги любителів капучіно представляється: завдяки революційній технології приготування дрібнопористої піни за допомогою насадки JURA можна приготувати дрібнопористу молочну піну, яка довго зберігає свою консистенцію. Для цього молоко спочатку всмоктується, нагрівається, а потім спінюється в багатокамерною системі за допомогою повітря. Результатом є молочна піна незрівнянного якості, яка плекає почуття і чудово підходить для нанесення малюнків.


Система змінних насадок Connector System ©.

Система змінних насадок Connector System © дозволяє використовувати професійні автоматичні пристрої для приготування капучино Profi Cappuccino і Easy Cappuccino, а також 2-рівневу насадку для спінювання та підігріву і насадку для подачі гарячої води.


Технологія приготування дрібнопористої піни.

Ультрасучасна технологія функціонування насадок дозволяє приготувати молочну піну небувало високої якості. За рахунок цієї технології молочна піна стає дрібнопористою і щільною, що надає їй ніжну кремову, солодкувату консистенцію.

У насадках є дві окремі камери, в яких відбувається подвійне спінювання молока. Утворення бульбашок не відбувається, так як в процесі спінювання вони лопаються, за рахунок чого молочна піна стає густою і дрібнопористою. Три виступи в дозаторі насадки додатково затримують потік молочної піни, завдяки чому піна стікає в чашку повільно і рівномірно.
Чистка та догляд.

Для отримання ідеальної кави день у день важливо щодня піклуватися про Вашу кавомашину і слідувати декільком простим правилам гігієнічного догляду, що стосуються молока, кави і води.

Вбудована програма очищення в кавомашині JURA повністю видаляє кавові масла, починаючи з запатентованого заварного пристрою і закінчуючи кавовим дозатором. Використання сучасних інноваційних технологій дозволяє проводити програму очищення при температурі 80°C (ручна очистка можлива максимум при 40°C). Це гарантує оптимальну чистоту і гігієну, виключаючи необхідність виймати заварний пристрій і прочищати його вручну. Таким чином, завдяки вбудованій програмі очищення кожна кавоварка JURA має заварний пристрій, очищення якого не вимагає зусиль користувача і запускається одним натисканням на кнопку.


Технологія радіочастотної ідентифікації RFID.

Кожен змінний фільтр CLARIS Smart обладнаний новою технологією радіочастотної ідентифікації RFID (Radio-frequency Identification). Вбудований чіп радіочастотної ідентифікації гарантує безперервну комунікацію між фільтром і автоматичною кавоваркою, тим самим дозволяючи використовувати фільтр настільки ефективно і надійно, як ніколи раніше.


Фільтрувальна система CLARIS.

Система очищення води CLARIS компанії JURA - це страховка від накипу.  Фільтр CLARIS plus, що не містить хімічних добавок, запобігає відкладенню накипу на нагрівальних елементах. Важкі метали та елементи, що містяться в питній воді, які надають згубний ефект на смак кави, фільтруються. CLARIS plus від компанії JURA бореться з накипом і береже Вашу кавоварку.