Все про JURAЦе JURA

Швейцарські цінності, що себе зарекомендували.

Новаторство, точність, висока якість, надійність, екологічність і доступність сервісного обслуговування - ось те, що лежить в основі діяльності компанії JURA. Представляючи єдину торговельну марку в усьому світі, швейцарська компанія займається виключно створенням автоматичних кавоварок преміального класу для приготування кавових напоїв і чітко позиціонує себе на ринку як фахівця в цій галузі. Автоматичні кавомашини компанії JURA - це ідеальна якість кавових напоїв, максимально просте управління і відмінний дизайн.


Ідеальна якість кавових напоїв.

70 інженерів спрямовують усі свої зусилля на розробку автоматичних кавоварок JURA і ставлять собі за мету досягти унікального якості кавових напоїв, що готуються одним натисканням кнопки при використанні виключно свіжомелених кавових зерен. Зовсім недавно вони розробили революційний процес імпульсної екстракції (Pulse Extraction Process, P.E.P.®), який дозволяє домогтися повного і ще небувалого розкриття аромату кавових зерен, в тому числі і при приготуванні кавових напоїв, що швидко заварюються.


Максимально просте управління.

Автоматичні кавомашини компанії JURA мають просте і інтуїтивно зрозуміле управління. Переконливий приклад зручності і простоти - дистанційний зв'язок автоматичної кавомашини зі змінним фільтром завдяки технології радіочастотної ідентифікації (RFID). Розпізнавання фільтра і виконання відповідних налаштувань кавомашини відбувається автоматично.


Відмінний дизайн.

Швейцарські дизайн та архітектура заслужили найвищу репутацію у всьому світі. JURA поєднує чіткі, виразні форми з ексклюзивними матеріалами високої точності виготовлення і безкомпромісної якості обробки, створюючи при цьому предмети дизайну інтер'єру, виразність, стиль і автентичність яких на довгі роки стають гордістю їх власників. А їх висока якість виконання змушує радісно битися серце при кожному використанні.


Екологічність.

Чітко виражене усвідомлення відповідальності за навколишнє середовище грає таку ж важливу роль в компанії JURA, як і дбайливе ставлення до ресурсів та енергії. Тому компанія JURA ставить акцент виключно на створенні автоматичних кавоварок, які готують кавові напої з урахуванням індивідуальних потреб, підкуповують своєю енергоефективністю і дозволяють повністю запобігти скупчення непотрібних пакувальних відходів.


Доступність сервісного обслуговування по всьому світу.

Автоматичні кавомашини компанії JURA відрізняються міцністю і довговічністю. Можливість їх технічного обслуговування в сервісних відділах гарантується навіть після закінчення багатьох років експлуатації. Відновлення компонентів виконується з дбайливим ставленням до ресурсів. При цьому використовуються послуги розгалуженої всесвітньої мережі підприємств сервісного обслуговування, авторизованих центрів сервісного обслуговування, а також Hospitality Center.


Комплексні рішення по приготуванню кавових напоїв на будь-який смак.

Для побутового використання: Автоматичні кавомашини підкуповують своїм неповторним дизайном, який гармонійно виглядає в будь-якій обстановці, максимальним комфортом в управлінні і вражають незрівнянною якістю кавових напоїв.

Для професійного використання: Незалежно від місця використання: на робочому місці, в офісному або торговому приміщенні, в барі, готелі або салоні краси - професійні кавомашини балують в рівній мірі співробітників, клієнтів і відвідувачів ідеальною кавою, одночасно пропонуючи унікальне співвідношення ціни і якості.
Найвища насолода - це поєднання кращих інгредієнтів.

Висококваліфіковані кулінари для створення своїх шедеврів використовують виключно найкращі інгредієнти. Те ж можна сказати і про автоматичні кавоварки компанії JURA. Гарантуючи абсолютну досконалість при приготуванні основних інгредієнтів - еспресо і молочної піни - вони забезпечують неперевершений результат і для інших, найрізноманітніших кавових напоїв.


Незрівнянний еспресо.

Компанія JURA повністю удосконалила метод заварювання. Вона розробила революційний процес імпульсної екстракції (Pulse Extraction Process, P.E.P.®), який оптимізує час екстракції. Тепер при приготуванні ристретто і еспресо гаряча вода в імпульсному режимі з короткими інтервалами пропускається під тиском через порцію меленої кави. Таким чином, гарантується інтенсивний аромат навіть для кавових напоїв з коротким часом приготування. При приготуванні кавового напою для насолоди їм в чистому вигляді або створенні фантастичних кавових шедеврів - технологія компанії JURA дарує унікальні смакові відчуття.


Ідеальні молоко і молочна піна.

Інноваційна технологія функціонування насадок дозволяє готувати щільну молочну піну чудовою дрібнопористої консистенції. Перемикання з режиму приготування молока на приготування молочної піни відбувається повністю автоматично. Унікальна у всьому світі інновація - регулювання температури молока і молочної піни - дає можливість готувати вишукані модні напої, які нічим не поступаються тим, що пропонуються в кавових барах, - до того ж, лише одним натисканням кнопки.
Інтуїтивне управління.

З автоматичними кавомашинами для приготування кавових напоїв від компанії JURA все кавові мрії стають реальністю одним натисканням кнопки ... або одним дотиком до дисплея смартфона. Продумана концепція управління, багатогранні можливості програмування, а також технології радіочастотної ідентифікації (RFID) і додатки для мобільних телефонів - все це робить управління інтуїтивно зрозумілим і допомагає в будь-який момент реалізувати напій у відповідності зі своїми індивідуальними смаковими уподобаннями.


Приготування кави з використанням смартфона.

Інженери компанії JURA, відповідальні за програмне забезпечення, внесли кардинальні зміни в процес приготування кави: при використанні у відповідній програмі всі налаштування можна зручно виконувати у власному смартфоні *. Приготування індивідуальних напоїв можна запустити одним дотиком до дисплея мобільного телефону. І найголовніше: індивідуально обрані переваги зберігаються в пам'яті програми. Таким чином, на всіх автоматичних кавоварка компанії JURA, оснащених передавачем Smart Connect, завжди забезпечується можливість приготування кавових напоїв з урахуванням індивідуальних смакових переваг.

* Можливо також на планшетах


Автоматичне розпізнавання фільтра.

Автоматичні кавомашини в останньому поколінні мають дистанційний зв'язок зі змінним фільтром завдяки технології радіочастотної ідентифікації (RFID). Розпізнавання фільтра і виконання відповідних налаштувань кавомашини відбуваються автоматично. Ще ніколи використання фільтрів не було таким простим і надійним.
Удостоєний численних нагород дизайн.

Дизайн автоматичних кавоварок компанії JURA випромінює спокій і силу, а також демонструє ретельність, високу якість і стабільність. Це цінності, за які швейцарські дизайн та архітектура заслужили найвище визнання в усьому світі. Багаторазово відмічені міжнародними нагородами за дизайн, автоматичні кавоварки для приготування кавових напоїв від компанії JURA вже давно зарекомендували себе як стильні предмети інтер'єру.


Чітка концепція дизайну.

Мінімалістичний і суворий нордичний стиль, обраний компанією JURA, висловлює міць і об'єднує гармонійно створені лінії з поверхнями чітких форм. Він йде наперекір усім короткостроковим модним тенденціям, залишаючись затребуваним за свою грунтовність і серйозність.


Високоякісні матеріали.

Автоматичні кавомашини створюються з високоякісних матеріалів зі швейцарською точністю, завдяки чому вони відрізняються неперевершеною якістю обробки, приємним як в зоровому, так і в тактильному відношенні.


Перемоги в номінації «Design Award».

Дизайн кавоварок компанії JURA витримує оцінку навіть самого суворого міжнародного журі з різних континентів, регулярно і виправдано отримуючи престижні нагороди.