Кавомашина JURA GIGA X8 Aluminium Black EU

  • 189990.00 грн.
  • Модель: GIGA X8
  • Артикул: 15248
  • Наявність: Знято з виробництва

Для неперевершених результатів. GIGA X8 Aluminium Black EU — абсолютно нове покоління автоматичних кавоварок для професійного використання від компанії JURA. Вона ідеальна у всіх відносинах і професійніше в 4 рази: Абсолютно нове внутрішнє оснащення робить GIGA X8 більш надійною, ефективною, інтелектуальною та ще більш простою в обслуговуванні.Комбінований дозатор повністю адап..

ВІДЕО-КОНСУЛЬТАЦІЯ

Для неперевершених результатів. 

GIGA X8 Aluminium Black EU — абсолютно нове покоління автоматичних кавоварок для професійного використання від компанії JURA. Вона ідеальна у всіх відносинах і професійніше в 4 рази: 

  • Абсолютно нове внутрішнє оснащення робить GIGA X8 більш надійною, ефективною, інтелектуальною та ще більш простою в обслуговуванні.
  • Комбінований дозатор повністю адаптований до потреб і вимог професійної сфери використання.
  • Піддон для збору залишкової води, придатний для миття в посудомийній машині, можна легко зняти й спорожнити всього лише однією рукою.
  • Сенсорний дисплей забезпечує інтуїтивно зрозуміле й просте управління, а також максимальну гнучкість.

Найсучасніші технології для отримання ідеальної якості кавових напоїв

Нова кавоварка GIGA X8 Aluminium Black EU оснащена двома високопродуктивними кавомолками з керамічними циліндричними жорнами, які гарантовано забезпечують точний незмінно рівномірний ступінь помелу протягом довгих років. Цьому сприяє інноваційна технологія A.G.A. © (Automatic Grinder Adjustment) — автоматичне регулювання з електронним управлінням. Процес імпульсної екстракції (P.E.P.®) оптимізує час екстракції для кавових напоїв з коротким терміном приготування, а змінний фільтр CLARIS Pro Smart в поєднанні з інтелектуальною системою подачі води (Intelligent Water System, I.W.S.®) піклується про чистоту води для отримання яскраво вираженого смаку.

GIGA X8 Aluminium Black EU обладнана регульованим по висоті комбінованим дозатором продуманої конструкції, який доводить витончені модні напої з молоком і молочною піною до досконалості завдяки технології приготування дрібнопористої піни. Для приготування кавових напоїв за рекордно короткий час передбачена функція прискорення.

Нова кавоварка GIGA X8 відрізняється підвищеною продуктивністю при одночасній оптимізації якості. Управління за допомогою чіткого 4,3-дюймового кольорового сенсорного дисплею з високою роздільною здатністю повністю інтуїтивно зрозуміле. Піддон для збору залишкової води, придатний для миття в посудомийній машині, можна легко зняти, спорожнити й знову встановити всього лише однією рукою. Оптимально розташований центр ваги запобігає проливанню. Просто, чисто, швидко, зручно — ідея "5 зірок" втілена в кожній деталі.

Гарантія гігієнічності з сертифікацією TÜV

Обслуговування GIGA X8 виконується так само просто, логічно та інтуїтивно, як і управління. Оригінальні засоби для обслуговування від компанії JURA та інтегровані програми промивання та очищення забезпечують рівень гігієнічності, сертифікований TÜV, одним натисканням кнопки. Настільки ж продумано виконується й очищення системи приготування молока. Ця автоматична функція, яка активується одним дотиком дисплея, гарантує ідеальну чистоту при роботі з молоком. Функціональний комбінований дозатор легко розбирається. Розміщений в його передній частині дозатор молока зручно обслуговувати й легко замінити при необхідності.

Індивідуальність відповідно до Ваших вимог

На базі GIGA X8 Aluminium Black EU можна конфігурувати ідеальне комплексне рішення для будь-якої сфери застосування у вигляді окремої автоматичної кавомашини, а також шляхом розширення можливостей за допомогою відповідних приставних пристроїв, таких як: підігрівач чашок, розрахункова система та інш. При необхідності можливості кавомашини можна зручно розширювати по мірі зростання вимог.

Залишити відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре