Охолоджувач молока JURA Cool Control 2.5 л black (EA) (24246)

  • 15390 грн.
  • Виробник: JURA
  • Модель: Cool Control 2,5 л
  • Артикул: 24246
  • Наявність: Є в наявності

Бездоганні модні напої на робочому місці. Завдяки новій розробленої холодильній установці Cool Control 2,5 л смакові якості таких модних напоїв, як латте маккіато, флет уайт або капучіно, стали ще більш досконалі. За рахунок великого обсягу і стандартного механізму блокування вона ідеально пристосована для професійного застосування. Молоко ідеальної температури 4 ° C в поєднанні з оптима..

ВІДЕО-КОНСУЛЬТАЦІЯ

Бездоганні модні напої на робочому місці. 

Завдяки новій розробленої холодильній установці Cool Control 2,5 л смакові якості таких модних напоїв, як латте маккіато, флет уайт або капучіно, стали ще більш досконалі. За рахунок великого обсягу і стандартного механізму блокування вона ідеально пристосована для професійного застосування. 

Молоко ідеальної температури 4 ° C в поєднанні з оптимальними умовами гігієни створює якісну основу для приготування різноманітних кавових напоїв. Витончений та елегантний дизайн, міцні матеріали і високоякісні деталі з високоякісної сталі, а також оптимальний комфорт у використанні роблять Cool Control ідеальним доповненням до будь-якої професійної кавомашині. Її чіткі, строгі форми прекрасно підходять до класичного дизайну JURA. 

Оптимальне використання простору. 

Витончений та елегантний дизайн Cool Control дозволяє оптимально використовувати простір. За рахунок своєї довгастої форми охолоджувач молока легко знайде собі місце в будь-якому вільному куточку кухні. Модні напої з молоком і ніжною кремовою молочною пінкою збагатять палітру смаків навіть на робочому місці. 

Елегантний дизайн. 

Cool Control представлен ​​в класичному дизайні JURA. Благородні матеріали, кришка з високоякісної сталі товщиною 1,5 мм і елегантний розріз вентиляційної щілини довершують дизайн Cool Control. Завдяки своїй чіткій, компактній формі холодильна установка Cool Control 2,5 л підходить для всіх автоматичних кавоварок JURA серій X і GIGA-X.

Максимальний комфорт у використанні. 

Простота поводження з Cool Control дарує максимальний комфорт при її використанні. Наливати молоко можна легко і зручно, не виймаючи при цьому контейнер для молока. Цифровий індикатор температури і точно підігнана кришка забезпечують максимальну простоту в зверненні. Інтегрована термоелектрична система охолодження забезпечує постійне підтримання температури молока на рівні 4 ° C, створюючи оптимальні умови для приготування бездоганних кавових напоїв з молоком. Крім того, контейнер для молока з високоякісної сталі разом з ручкою, металевою трубкою і адаптером придатні для миття в посудомийній машині, що неймовірно спрощує їх щоденне очищення.

Ідеальне доповнення до автоматичної кавомашини на робочому місці.

Обсяг контейнера для молока з високоякісної сталі, яка становить 2,5 л, дозволяє багаторазове приготування кавових напоїв з молоком. Бездротовий зв'язок холодильної установки Cool Control з кавоваркою, а також інтегрований індикатор рівня забезпечують можливість своєчасного поповнення молока. Крім того, в установці є механізм блокування, який захищає її від зовнішніх впливів. Таким чином, холодильна установка Cool Control - ідеальне доповнення до професійних кавових машин JURA серій X і GIGA-X.

Переваги
Функція бездротового з'єднання Да
У цифрах
Довжина мережевого шнура 3,3 м (прибл.)
Напруга / Потужність 100 – 240 В / 50 Ватт
Частота 50/60 Hz
Вага 3,4 кг
Ширина 15 см
Висота 23,4 см
Глибина 31,9 см
Обсяг контейнерів 2,5 л
Діапазон температури 4 степень

Залишити відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре