Термоконтейнер JURA для молока з високоякісної сталі ємністю 0,4 л (68166)

  • 1740 грн.
  • Виробник: JURA
  • Модель: 12
  • Артикул: 68166
  • Наявність: Знято з виробництва

Витончене і практичне доповнення до кавомашини для любителів кавових напоїв з молоком. Термоконтейнер ємністю 0,4 літра зберігає молоко холодним увесь день. А витончена форма контейнера повністю поєднується з дизайном кавомашини компанії JURA. Оптимальні умови для молока. Продумана конструкція, ретельно підібрані матеріали виготовлення і елегантний дизайн контейнера для молока від компан..

Передзамовлення

Ми передзвонимо Вам для уточнення
ВІДЕО-КОНСУЛЬТАЦІЯ

Витончене і практичне доповнення до кавомашини для любителів кавових напоїв з молоком. Термоконтейнер ємністю 0,4 літра зберігає молоко холодним увесь день. А витончена форма контейнера повністю поєднується з дизайном кавомашини компанії JURA. 

Оптимальні умови для молока. 

Продумана конструкція, ретельно підібрані матеріали виготовлення і елегантний дизайн контейнера для молока від компанії JURA дозволяють зберігати молоко в ідеальних умовах - незалежно від обсягу заповнення і споживання молока. Розумні з'єднання, створені спеціально для автоматичних кавоварок JURA, а також інтуїтивно зрозумілі процеси обслуговування і очищення гарантують оптимальну гігієнічність на всьому шляху проходження молока до чашки. 

Гігієнічність - це легко здійсненне завдання. 

Точно підігнані роз'ємні з'єднання забезпечують герметичні переходи на ділянках, де контейнер і насадка для молока з'єднуються з молочним шлангом. Вони дають можливість реалізовувати простий принцип перестановки - шляхом виконання всього лише пари простих дій вручну, що гарантує оптимальну гігієнічність як при приготуванні кавового напою з молоком, так і при подальшому проведенні автоматичного очищення системи приготування молока.

Гарантована гігієнічність при використанні молока. 

Кращі матеріали, герметичні роз'ємні з'єднання і оптимальні температурні умови на всьому шляху проходження молока від контейнера для молока до чашки гарантують бездоганну гігієнічність. У свою чергу бездоганна гігієнічність при використанні молока дає можливість досягти неперевершеної якості всіх кавових напоїв, які готуються з молоком і прикрашаються ніжною повітряною молочною піною дрібнопористої консистенції.

У цифрах
Вага 0.4 кг
Ширина 7.5 см
Висота 16.8 см
Глибина 7.5 см
Обсяг контейнерів 0.4 л

Залишити відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре