Додаткове обладнання

Додаткове обладнання

Додаткове обладнання

Додаткове обладнання
Виберіть підкатегорію
Комплект JURA для подачі свіжої води для серії X

19136.00 грн.

При щоденному приготуванні великої кількості кавових напоїв наповнення бункера для води стає стомлюючим заняттям. З цієї причини для кавоварок X10, X8 і X6 компанія JURA пропонує комплект для подачі свіжої води. При необхідності він автоматично наповнює бункер свіжою водою, гарантуючи безперебійне приготування кавових напоїв. Завдяки продуманій конструкції, ..

Молочна трубка с оболонкою із нержавіючої сталі HP2

775.00 грн.

Для забезпечення високого рівня гігієнічності та створення елегантного зовнішнього вигляду. Молочний шланг, протягнуто в бездоганно створену спіральну оболонку з високоякісної сталі, який з'єднує контейнер для молока з дозатором молока і ідеально доповнює елегантний дизайн всіх автоматичних кавоварок. Світлонепроникна оболонка шланга з високоякісного ма..

Набір ложок JURA для еспресо 2шт

Виробник: JURA

390.00 грн.

Ложечки для еспресо від JURA ідеально поєднуються з іншими елегантними виробами JURA. Таку ложечку зручно тримати в руці. Ложечки виготовлені за традиційним методом, з поліруванням...

Набір чашок JURA для еспресо (2шт)

Виробник: JURA

1190.00 грн.

Наша колекція чашок була спеціально розроблена для компанії JURA всесвітньо відомим дизайнером Вольфгангом Джонсоном і виготовлена на знаменитому фарфоровому заводі KAHLA в Німеччині...

Комплект JURA для облаштування процесу скидання залишків води / відпрацьованої кав...

5790.00 грн.

Для більшої зручності при щоденному вживанні кави, ми рекомендуємо використовувати практичний комплект для видалення кавової гущі / зливу для GIGA X8cG2 / X8G2 і GIGA X3cG2 / X3G2. Це позбавить вас від необхідності спорожняти піддон для збору крапель і контейнер для кавової гущі під час щоденного використання. Завдяки спеціальній конструкції контейнера для к..

WIFI підключення

Виробник: JURA

1590.00 грн.

Індивідуальна кава через Wi-Fi. JURA WiFi Connect робить управління кавомашиною з J.O.E.® через смартфон або планшет простіше, ніж коли-небудь раніше, та забезпечує зв'язок за допомогою інтелектуальних аксесуарів. JURA WiFi Connect просто підключається до кавомашини та забезпечує швидке й стабільне з'єднання. Ви навіть можете одночасно підключити д..

Набір аксесуарів для молочної системи HP1

Виробник: JURA

790.00 грн.

Даний комплект може використовуватися для монтажу на всі автоматичні кавоварки (крім GIGA). Він складається з молочних шлангів, з'єднувальних деталей та всмоктувальних патрубків.Молочні шланги можуть бути виготовлені за індивідуальними параметрами...

Набір ложок Jura для кави 2шт

Виробник: JURA

390.00 грн.

Ложечки для кави. Ці ложечки виготовлені за традиційним способом виготовлення столових приладів і відмінно підходять для використання з кавовими чашками JURA. Ложки з ретельним оздобленням виглядають дуже елегантно...

Набір ложок Jura для лате макіато 2шт

Виробник: JURA

590.00 грн.

Ложечки для латте маккіато. Насолоджуйтесь чудовим латте маккіато зі спеціальною довгою ложечкою, виготовленою з високоякісної нержавіючої сталі. Таку ложечку зручно тримати у руці. Ложечки виготовлені за традиційним методом, з поліруванням...

Молочна трубка с оболонкою із нержавіючої сталі HP1

775.00 грн.

Для забезпечення високого рівня гігієнічності та створення елегантного зовнішнього виду. Молочний шланг, протягнуто в бездоганно створену спіральну оболонку з високоякісної сталі, який з'єднує контейнер для молока з дозатором молока і ідеально доповнює елегантний дизайн всіх автоматичних кавоварок. Світлонепроникна оболонка шланга з високоякісного матер..

Набір склянок для еспресо Jura 80мл 2шт

Виробник: JURA

690.00 грн.

Купити Набір склянок для еспресо Jura 80мл 2шт за найкращою ціною в інтернет-магазині Jura. ☕️ Офіційна гарантія. Професійна допомога у виборі. ◈ Огляди та відгуки. ◈ Доставка по Україні..

 Насадка професійна для приготування дрібнопористої піни JURA Profi

Виробник: JURA

1990.00 грн.

Мультифункціональна насадка була розроблена спеціально для приготування молочної піни та кавових напоїв з молоком. При її використанні завжди можна розраховувати на чудову якість латте маккіато, капучино або гарячого молока і молочної піни для какао. Спінене молоко, приготоване в першому відділенні багатокамерної системи Jura, не поступається якістю при..

Набір чашок JURA для кави 135мл (2шт)

Виробник: JURA

1190.00 грн.

Насолоджуйтесь Вашим еспресо, кавой або капучино у витонченому стилі: чудова чашка IMPRESSA з благородного фарфору виготовлена в Німеччині.Особливий дизайн гарантує приготування дивовижних кавових напоїв...

Змінний дозатор молока JURA

Виробник: JURA

260.00 грн.

Комплект состоит из 10 сменных дозаторов молока. По гигиеническим соображениям мы рекомендуем регулярно заменять сменный дозатор молока (прибл. раз в 2 месяца)...

Набір аксесуарів для молочної системи HP2

790.00 грн.

Кожна кавомашина для приготування кавових напоїв із молоком обладнана комплектом приладдя для систем приготування молока. При звичайному використанні його необхідно міняти кожні три місяці.Кожен комплект складається з молочних шлангів, з'єднувальних деталей та всмоктуючих патрубків. Молочні шланги можна відрізати до необхідної довжини відповідно до індивідуа..

Бездротовий зв'язок JURA Wireless Transmitter

Виробник: JURA

990.00 грн.

Додаткове обладнання – «Wireless Transmitter» для Cool Control – забезпечує бездротовий зв'язок з кавоваркою.Важливо! Кавомашина має бути оснащена Smart Connect.Зверніть увагу на те, що до кавомашини можна підключити або тільки Cool Control, або тільки додаток JURA.*(Версія програмного забезпечення M V01.22 / D V01.12 та вище) Якщо у Вас з'явилися питання пр..

Набір аксесуарів для молочної системи HP3

750.00 грн.

Кожна кавомашина для приготування кавових напоїв з молоком обладнана комплектом приладдя для систем приготування молока. При звичайному використанні його необхідно міняти кожні три місяці. Кожен комплект складається з молочних шлангів, з'єднувальних деталей і всмоктуючих патрубків. Молочні шланги можна відрізати до необхідної довжини відповідно до індив..

 Насадка для приготування дрібнопористої піни JURA

Виробник: JURA

1759.00 грн.

До уваги любителів капучіно пропонується: завдяки революційній технології приготування дрібнопористої піни за допомогою насадки JURA можна приготувати дрібнопористу молочну піну, яка довго зберігає свою консистенцію. Для цього молоко спочатку всмоктується, нагрівається, а потім спінюється в багатокамерною системі за допомогою повітря. Результатом є моло..

Набір склянок для лате Jura 270мл 2шт

Виробник: JURA

990.00 грн.

Стакан для латте і латте макіато, завдяки якому можна насолоджуватися ніжним смаком цих напоїв. Прозоре скло, плавні лінії, ідеальна гладкість, акцент у вигляді логотипу Jura - відмінні риси цього посуду.Обсяг близько 270 мл, висота близько 13.5 см, підходить для всіх автоматичних кавоварок IMPRESSA J9, а також всіх автоматичних кавоварок IMPRESSA A...

Набір склянок для лате Jura 220мл 2шт

Виробник: JURA

790.00 грн.

Круглі склянки для латте маккіато від JURA виготовлені з високоякісного свинцевого кришталю і завдяки своєму вигнутому дну оптимально підходять до кавового блюдця від JURA. У цій блискучій склянці для кавових напоїв, що відрізняється витонченою формою, можна приготувати ідеальний, тришаровий латте маккіато. Насолода досконалим смаком кави гарантовано! О..

Молочна трубка с оболонкою із нержавіючої сталі HP3

775.00 грн.

Для забезпечення високого рівня гігієнічності та створення елегантного зовнішнього вигляду. Молочний шланг, протягнуто в бездоганно створену спіральну оболонку з високоякісної сталі, який з'єднує контейнер для молока з дозатором молока і ідеально доповнює елегантний дизайн всіх автоматичних кавоварок. Світлонепроникна оболонка шланга з високоякісного ма..

Показано з 1 по 21 із 50 (3 сторінок)