Система JURA Smart Connect (72167)

  • 1650 грн.
  • Виробник: JURA
  • Модель: 12
  • Артикул: 72167
  • Наявність: Є в наявності

Індивідуальність смаку кави завдяки використанню Bluetooth®. JURA Smart Connect робить обслуговування Вашої кавомашини настільки простим, як ніколи раніше, забезпечує комунікацію з іншими приставними пристроями, а також надає абсолютно нові можливості програмування. Комунікація Bluetooth®, яка використовується в новій системі «JURA Smart Connect», здійснюється через передавач, який легко закр..

ВІДЕО-КОНСУЛЬТАЦІЯ

Індивідуальність смаку кави завдяки використанню Bluetooth®. 

JURA Smart Connect робить обслуговування Вашої кавомашини настільки простим, як ніколи раніше, забезпечує комунікацію з іншими приставними пристроями, а також надає абсолютно нові можливості програмування. Комунікація Bluetooth®, яка використовується в новій системі «JURA Smart Connect», здійснюється через передавач, який легко закріплюється на кавомашині. Тепер за допомогою технології радіочастотної ідентифікації може виконуватися як управління, так і програмування, здійснюване через додаток, а також можливо підключити різні приставні пристрою. 

JURA Operating Experience (J.O.E.®) представляє завжди найсучасніші технології управління кавомашинами на Вашому смартфоні. J.O.E.® - це найсучасніший, інтуїтивно зрозумілий і зручний спосіб оптимального використання всіх переваг кавоварок * JURA. Завдяки JURA Operating Experience Ви можете перенести процес управління на свій смартфон і легко управляти кавоваркою JURA * за допомогою сенсорного екрану. 

Додаток * J.O.E.® сумісно з усіма кофемашинами JURA, оснащеними системою Smart Connect. 

Залишити відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре