Стаття

Black Friday ціни вже на сайті! Саме зараз можна придбати все необхідне для приготування ароматної кави.
Напередодні Чорної п'ятниці JURA пропонує чудові умови купівлі кавомашин та інших товарів. З 9-го до 17-го листопада діють гарантовані знижки до -30% на кавомашини та іншу продукцію JURA.
Інгредієнти (для 1 особи) 1 порція еспресо маккіато (40 мл кави, молочна піна протягом 3 с) 1 щіпка меленого імбиру мед трохи суміші чотирьох перців
Якщо ви в числі любителів ароматної кави, тоді кавомашина преміум-класу стане незамінним атрибутом вашого життя. Ви зможете насолоджуватися напоями не тільки в кав'ярні, а й вдома або в офісі.
При купівлi кавомашини клієнт отримує в подарунок охолоджувач молока Cool Control 1L, підігрівач чашок Cup Warmer S, молочну трубку з оболонкою з нержавіючої сталі HP3.
При купівлi кавомашини клієнт отримує в подарунок охолоджувач молока й повну колекцію кави від JURA.
Для любителів кавових напоїв із додаванням молока охолоджувач молока – обов'язкове придбання, тому необхідно розібратися, що з себе представляє це обладнання.
Кавомашина дозволяє насолоджуватися улюбленим напоєм, витрачаючи мінімум зусиль і часу. Стаття допоможе зрозуміти, які кавомашини кращі для дому та на які критерії звертати увагу при виборі.
Для приготування кави використовуються кавомашини, які можна купити або взяти в оренду. Дізнайтеся з цієї статті, що вигідніше: купівля або оренда кавомашини.
У статті наданий опис різних видів кавових апаратів – які бувають кавомашини для дому, для кафе та офісів, розглянуті їхні плюси й мінуси.

Показано з 1 по 10 з 143 (всього 15 сторінок)